Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ülkemizde Bir J-Pop / J-Rock Konseri Olsaydı Gider miydiniz?
1. Kesinlikle giderdim! (tabi tarih olarak uygun bir zamandaysa ^^ )
2. Etkilerdi tabi ister istemez kimin geleceği. En sevdiğim gruplardan biri olursa 1sn bile düşünmem gitmek için *-* Ama öyle çok tanınmayan biriyse ya da ilgimi pek çekmiyorsa gitmeyi ister ama gidemezsem de çok üzülmezdim gibime geliyor ^^
Mesela 2010'da Antalya'ya Susumu Fujimoto & Midnight cats geldi Japon kültür festivaline. Daha önce adlarını bile duymamıştım ama 2. gün üst üste dinledim konserlerini ve çok sevdim smile Eğer onları dinleyememiş olsaydım bu fırsatı kaçırdığıma üzülürdüm tabi ama bir süre sonra pek takmazdım kafama ^^
3. Konsere giden çok kişi olur mu bilemiyorum. Jmüzik dinleyicileri farklı farklı şehirlerde yaşıyor olmaları büyük bir topluluk oluşturmayı zorlaştırabilir ^^
[Resim: 12154_202187899795_630729795_2938860_6740794_n.jpg]
Bul
Tabii ki de giderdim .
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

hiç şüpesiz.Giderdim.
tanınmış veya tanınmamış benim için önemli değil sonuçta oda kendine göre müzik yapıyor
imkanın olursa kesinlikle giderdim Big Grin
Müzik değiştiğinde dans da değişir. Dance Lol
Bul
Ah galneryus bi gelse smile
Bul
kim olursa olsun kesinlikle .
Bul
Eğer koşullar uygunsa ben de kesinlikle giderdim.smile
Aslında tamamen talebe bağlı çok da imkansız bir şey değil,ama ülkemizde J-Müzik dinleyicileri az ne yazık ki.
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
1-Ben gitmek isterdim de eğer yakın çevrede olmayacaksa ailem izin vermez. (yaş sıkıntısı)
2- Benim için fark etmez. Hiç sevmediğim birisi olsa bile giderdim. Yeter ki Türkiye'de biraz Japonca duyabileyim. İnsanların ilgisini çekebilsin diye daha fazla kişiye ihtiyaç olur.
3- Maalesef bence fazla giden olmaz. Durum ortada Kore severlerin daha fazla olduğunu görebiliyoruz.
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul
Yıl 2022 Big Grin
Hangi Japon müzisyen (grup/solo artist vb ne varsa) Türkiye'de konser verse kesin (herhangi tuhaf bir durum oluşmadığı sürece diyelim) bilet alıp giderdiniz?? (Bilet fiyatları da mantıklı olsa diyelim. XD)

---
Böyle bir etkinliğin büyük ihtimalle İstanbul'da düzenleneceğini de aklımızda bulunduralım.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~
(07-12-2022, Saat:02:51 AM)sp1ca yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yıl 2022 Big Grin
Hangi Japon müzisyen (grup/solo artist vb ne varsa) Türkiye'de konser verse kesin (herhangi tuhaf bir durum oluşmadığı sürece diyelim) bilet alıp giderdiniz?? (Bilet fiyatları da mantıklı olsa diyelim. XD)

---
Böyle bir etkinliğin büyük ihtimalle İstanbul'da düzenleneceğini de aklımızda bulunduralım.

ANGERME veya Morning Musume için gerekirse kredi çeker yine giderim o konsere. Big Grin
Bir daha görme ihtimalim olmayacağı için (muhtemelen) Hello! Project, JE ve 48/46'den kim gelirse gelsin giderim aslında.
[Resim: tPbzUYp.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • sp1ca, Toruga
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Son Aldığınız J-Pop ve J-Rock CD'leri, DVD'leri, Eşyaları Toruga 11 6,742 04-01-2017, Saat:09:20 PM
Son Yorum: Kojiyuu
  Hangi Japon Sanatçının Ülkemizde Konser Vermesini İsterdiniz? Toruga 62 33,822 08-15-2016, Saat:03:51 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Miyavi - Live In London Albümü Ülkemizde Satışta! Toruga 32 17,963 11-16-2011, Saat:01:23 AM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi