Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP Röportajları
i1YYozg.jpg
CwVuLwJ.png

Ara
Popolo Haziran 2015: Hey! Say! JUMP Sorular & Cevaplar (1)

8 soru vardır. Her bir üyeye (bazen aynı soru iki üyeye) soruluyor ve iki seçenek veriliyor (bazı sorularda ikiden fazla seçenek). Buna göre de üyeler cevap verecek.

* Pirzola yerken, önce hangi kısımdan yiyorsun?
A: Ortadan yiyorum. B: Sonundan yiyorum.

Yuto: B: Sonundan yiyorum.
Küçükken, annem ve babam bana "Lütfen sonlardan ye." derdi. Görgü ile ilgili olduğunu tahmin ediyorum.

* Kek yerken, çileği ne zaman yersin?
A: Başlangıçta yerim. B: Ortalarda yerim. C: Sonunda yerim.

Ryousuke: Başlangıçta yerim.
Çileği tepede gördüğüm an yerim. Özellikle detaycı değilimdir.

Keito: Başlangıçta yerim.
Gerçi güzel değil. Çilekler yerine keki tercih ederim. Eğer Yama-chan oradaysa ona veririm.

* Pirinç toplarındaki yosunları nasıl tercih edersiniz?
A: Nemli. B: Çıtır çıtır.

Yuya: Çıtır çıtır.
Evde yerken, nemli oluyorlar, ve daha uygun durumda, pirinç topundaki yosun daha çıtır çıtırdır, bu da az bulunur hissi verir.

* Şu anda nasıl bir cüzdan kullanıyorsun?
A: İkiye katlanan. B: Uzun cüzdan. C: Başka.

Chinen: Uzun cüzdan.
Mağazadaki çalışan "bu daha nadir" dedi ve bana siyah derili uzun bir cüzdan tavsiye etti.

* Eğer yeniden doğmuş olsan, hangi cinsiyette olmak isterdin?
A: Erkek B: Kadın

Kei: Erkek.
Kız gibi doğmuş olsam, makyaj ve çeşitli şeyler çok zahmetli olduğundan nefret ederdim, bu yüzden erkek.

* Bir zaman makinesi olsaydı, hangi zamana gitmek isterdin?
A: Geçmiş. B: Gelecek.

Hikaru: Gelecek.
Yetişkinlerden geçmiş ile ilgili hikayeler duyabilirim, ama gelecek için durum böyle değil. Elbette, görmek isterim.

* Hamamböceği aniden çıktı, öldürebilir misin?
A: Yaparım. B: Yapamam.

Daiki: Yaparım.
Orada gözetimsiz bırakılmasından nefret ederim, savaşçı ruhuyla onu öldürmek için elimden geleninin en iyisini yaparım!

* Izgarada pişirilmiş balık yediğin zaman, derisi ile ne yaparsın?
A: Derisini yerim. B: Derisini yemem.

Kota: Derisini yemek.
Balığın nasıl pişirildiğine bağlı. Somon balığın derisini yemem, ama pembe levreğin derisi lezzetli yani hepsini yerim.

İngilizceden Çeviri: ~Haruna~
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie.
Ara
Potato Aralık 2015: Hey! Say! JUMP AIUEO

S: "sa" ile başlayan şu anda yemek istediğiniz bir şey?

Keito: Şeker
Bir şekilde, şeker tüketme havasındayım, bu yüzden tatlı bir şeyler yemek istiyorum.

Yuya: En iyi siz (gülüyor)
Bu tamamen aklıma geldi, derin bir anlamı yok!

Kota: Kyoto'ya özgü balık salamura miso
Ağzınızdaki bu erime tadı en iyisidir.

Daiki: Henüz yediğim çorba
Kameraman yapmış ve bana verdi, lezzetliydi!

Ryousuke: Tavuk göğüsü
Sağlıklı ve lezzetli, bu yüzden ondan çok yemek istiyorum!

Yuto: Zurna balığı
Madem daha yemişliğim yok, açık ve kurutulmuş bir tane aldım, ve tahmin ediyorum ki tavada kızartacağım ve yiyeceğim.

Chinen: Köpekbalığı
Gerçi hiç yemişliğim yok, Inoo-chan "24 Hour TV."de yedi.

Kei: Hafif bir şeyler
Geçen akşam, çok fazla yedim, bu yüzden soba gibi bir şey yemek istiyorum.

Hikaru: Sanuki udon
Madem gerçekten yeme şansım olmadı, yemek yemekle ilgili olduğunda bunu düşündüm. Bu ferahlatıcı hissi seviyorum.

Kaynak: RAINBOW CANDY GIRL
Çeviri: ~Haruna~
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Bessie.
Ara
Popolo Nisan 2017 // Yabu Kota & Yaotome Hikaru

yEA0A7.jpg

Soru: Kendinizde gurur duyduğunuz seksi bir tarafınız?

Yabu: Göz kırpma, köprücük kemikleri.

Sağ ve sol ve ikisiyle de aynı anda göz kırpabiliyorum, bu yüzden kameranın hangi taraftan geldiği önemli değil, iyi göz kırpabiliyorum! Ayrıca, köprücük kemiklerim. Su biriktirebilirler gibi görünüyor. (güler) Sanırım zayıf bir vücudum olduğundan daha belirgin görünüyorlar, ama eğer orada bir yerde bunun seksi olduğunu düşünen birileri varsa mutlu olacağım.

Hikaru: Ellerimin tersi.

Bass çalarken ellerimin iyi göründüğünü sık sık söylerler. Sanırım bunun nedeni büyük ve kaba olmaları. Ellerimin arka kısmındaki damarları da görebilirsiniz, yani muhtemelen bu erkeksi! Bana kalırsa, sadece bas tellerine kolayca ulaşmamı sağlayan ellere sahip olmamın harika olduğunu düşünüyorum. (güler)

Soru: Seksi olduğunu düşündüğünüz bir üye?

Yabu: Yuto'nun saçını ellerini geçirerek taraması, Hikaru'nun gözlükleri.
Müzik şovlarında, Yuto solo kısmında sık sık ellerini saçından geçirerek tarar. Bunu gördüğümde, "Oh, bu iyi'!" diye düşünüyorum. (güler) Herkesin kendi seksi yönleri var ama muhtemelen doğal seksiliği tercih ederim. Hikaru bazen gözlüklerini takar ve bunun seksi olduğunu düşünüyorum, konuşmadığı sürece. (güler)

Hikaru: Chinen'in sırtı. Muhtemelen bu beklenmedik ama Chinen'in sırtı harika! Sanırım, giysilerle olduğunda bunu söyleyemezsiniz? Ama aslında geniş omuzlara ve oldukça erkeksi bir sırta sahip. Akrobasi yapıyor, bu yüzden kasları geniş ve bu form iyi. Duruş şekli de güzel ayrıca.

Soru: Beyaz Gün için mükemmel bir plan uygulamak ister misin?

Yabu: Hayır. Eğer Sevgililer Günü'nde çikolata alırsam çok mutlu olurum ve hediyenin karşılığını hemen sonraki gün ya da ondan sonraki gün vermek isterim. Beyaz Gün'e kadar bekleyemem!

Hikaru: Hayır. Hediyenin karşılığını veririm ama bundan başka bir şekilde, ne yapmalıyım? Hiç lezzetli restoran da bilmiyorum. (güler) Eğer bir istediği varsa, buna karşılık veririm.

Soru: "Saf beyaz" bir görüntüye sahip üye?

Yabu: Hiç biri sanmıyorum? Şaka. (güler) Dai-chan galiba. Utanmadan kendi doğal halini gösteriyor. Oyun yapmıyor ve bu saf hissettiriyor.

Hikaru: Keito saf! Şimdi halen üyelerle konuşurken gergin oluyor, diğer insanların önünde nasıl olacak?!

Soru: Unutamayacağım bir şey. Beynimin durduğu an.

Yabu: Arkadaşımdan uçlu kalem ödünç aldım ama onu kaybettim! Gizlice aynısını alıp ona geri vermeyi düşündüm ama hata yaptım ve onun yerine tükenmez kalem aldım. (güler) Ancak bundan sonra doğru olanı alıp ona geri verdim.

Hikaru: 5 yıl önce, B’z'den Inaba-san'ı selamlama şansına sahip oldum. Onunla tanışmadan önce, ondan imza almayı ve beraber fotoğraf çektirmeyi düşündüm. Ama onunla tanıştığımda panikleyip fotoğrafı tamamen unuttum. (güler)

Soru: Vücut sırrı - vücudunuzun hiç kimsenin bilmediği bir yönü?

Yabu: Ayak başparmağımı büktüğümde çatlama sesi geliyor! Ancak yürüdüğümde hiçbir ses çıkardığını düşünmüyorum. (güler) Yatmadan önce bacaklarımı uzattığımda sıkça duyulur. Ayrıca dün akşam yatmadan önce de aynı sesi çıkarmasını sağladım.

Hikaru: Yıl boyunca daima saman nezlesi oluyorum ancak son günlerde gözlerim çok yorgun hissettiriyor ve vücudum kaşınıyor. Bu yüzden burun spreyi kullanıyorum. Ayrıca, kollarımda sivilceler çıkamaya başladı. (güler)

Soru: Kalp sırrı - kızları gördüğünüzde düşündüğünüz bir şey?

Yabu: Kızlara baktığımda, saçlarını merak ediyorum. Saçlarını boyayan ama hala parlaklığını koruyan kızların harika olduğunu düşünüyorum ve kıskanmaya başlıyorum ve ne tür bir saç bakımı uyguladıklarını merak ediyorum.

Hikaru: Gizlice kaç kardeşe sahip olduklarını hayal etmeyi deniyorum. (güler) Konuşma biçimlerini gözlemliyorum ve eğer diğerleriyle oldukça iyi geçiniyorsa, en büyük kızdır, ve eğer sosyalse, muhtemelen en küçük olandır. Gerçi doğrumuyum görmek için ona sormuyorum!

Soru: Gizli hareket - sadece benim not aldığım bir şey? Sahip olduğum küçük bir alışkanlık?

Yabu: Gergin olduğumda, sürekli göz kırparım. Ancak bir sürü insan bunu bana söyledi, bu yüzden artık bir sır değil. (güler) Bunu bir sır olarak sürdürmek isterim ama kaç kez göz kırptığımı kontrol etmek benim için zor olacak.~

Hikaru: Düşündüğüm zaman, dudaklarımı yalarım. Bunun sebebini bilmiyorum ama bir şekilde farkına varıyorum. Belki de bunu soru cevaplarını verirken bile bunu yapıyorum. Kontrol edin. (güler)

Soru: Üyeler ile ilgili sır - Bunu hiçbir zaman söyleyemedim ama aslında...?

Yabu: Üyelere söyleyecek hiçbir sırrım yok. Ancak dün daha yeni aldığım giysiler giyiyordum ve fiyat etiketi hala üzerlerindeydi. Chinen bana bunu söyledi ve herkes fiyatı bildiği için epey utandım. (güler)

Hikaru: Boşlukta olduğumda, üyelerle konuşma içerisinde bile olsam rastgele cevaplar veririm, özür dilerim! (güler) "Oh, öyle mi?", "Oh, anlıyorum." gibi şeyler söylerim. Ancak dinlerim bu yüzden halen konuşma sayılır.

Kaynak (İngilizce): @skysj4 (Tumblr)
Uzun zamandır böyle çeviriler yapmamıştım. Umarım hoşunuza gider.^^  Blush
 LyrgD0.png

Ara
Popolo // Ağustos, 2017

『Beraber Fotoğraf Çekilmek』

-Jump'ın Paylaşımları-

"Gizli Çiçek Bahçesi"

gWRmmZ.jpg

Paylaşım No.1 - Flörtöz Bakışlı Chinen

Model: Chinen Yuri

Fotoğrafçı: Yaotome Hikaru

Fotoğrafçının Yorumu: Genelde Chinen şirindir ama seksi bir fotoğraf çekebilmemiz için, benim için yetişkin gibi davrandı. Ve böylece, bu flörtöz bakışlı, şehvetli yüzü çekebildim.

bGRn8n.jpg

Paylaşım No.6 - Seksi Boyun

Model: Nakajima Yuto

Fotoğrafçı: Takaki Yuya

Fotoğrafçının Yorumu: Seksi kısım apaçık ense, fotoğrafı hızlıca çektim bu yüzden güzel oldu. Harika bir modele sahip olduğum için, sadece önden değil, nereden odaklandığım fark etmez fotoğraf oldu.

Mv4OEQ.jpg

Paylaşım No.13 - Seksi Dudaklar

Model: Yamada Ryosuke

Fotoğrafçı: Inoo Kei

Fotoğrafçının Yorumu: Aniden "Seksi bir yüz yap!" dedim ve bu muhteşem cevabı aldım. Dudakları şirin, değil mi? Her zaman konuşma mesafesinden fotoğraf çektiğim için, çok yakın bir çekim oldu (güler).

"Gülme Krizi Çekimi"

kWRqBD.jpg

Paylaşım No.20 - Ikari Gendo Elleri

Model: Yaotome Hikaru

Fotoğrafçı: Nakajima Yuto

Fotoğrafçının Yorumu: Kanepede uyurken Hikaru-kun ellerini 『Neon Genesis Evangelion』dan Komutan Ikari gibi kenetlemiş. Bu yüzden hem ellerini hem de ifadesini aldım, çekimin açısını özellikle bu şekilde yaptım.

ZER8Oo.jpg

Paylaşım No.23 - Ortalama Sürreal (ç/n: "bonshure" diye okunuyor)

Model: Yabu Kota

Fotoğrafçı: Arioka Daiki

Fotoğrafçının Yorumu: Bu sürreal saçlı Yabu. (güler) Başlığı Fransız selamlaşması「Bonjour」dan「Bonshure」yaptım, nasıl (güler)? Başlık birazcık da "gülme krizi", değil mi?

G0Xd4V.jpg

Paylaşım No.28 - Şirin

Model: Takaki Yuya

Fotoğrafçı: Yamada Ryosuke

Fotoğrafçının Yorumu: Ona kürdanları verdiğimde bunu keyifle yaptı (güler). Çok şirinnnnnn~. Gerçekten çok komik olduğu için, kamerayı açamadım. Sanırım bunu telefonum için kilit ekranı olarak kullanacağım…… (güler).

Modelin Yorumu: Acıyor, acele et ve fotoğrafı çek~!

"Seri Çekim Fotoğraf Şovu"

3qJmb0.jpg

Paylaşım No.46 - Arioka Daiki'nin 100 Yüzü

Model: Arioka Daiki

Fotoğrafçı: Okamoto Keito

Fotoğrafçının Yorumu: Sadece rastgele yüzlerle, Arioka Daiki'nin her çeşitli ifadesinin fotoğrafını çektim. Herkesin onlara bakmasını ve karşılaştırmasını da istiyorum!

"Büyük Gülümseme"

gWRdzN.jpg

Paylaşım No.53 - Ikemen (Yakışıklı)

Model: Okamoto Keito

Fotoğrafçı: Yabu Kota

Fotoğrafçının Yorumu: Keito'dan "büyük bir gülümseme" istediğim zaman, "Bu utanç verici." deyip kahkahaya boğuldu ve işte o zaman fotoğrafı çektim. (Fotoğrafa bakarak) Çok yakışıklı~♪ Sanırım gerçekten çok güzel bir gülümsemenin fotoğrafını çekme şansına sahip oldum.

VMRoVR.jpg

Paylaşım No.56 - Uyanma Gülümsemesi

Model: Inoo Kei

Fotoğrafçı: Chinen Yuri

Fotoğrafçının Yorumu: Inoo koltukta pineklerken yakınına gelip "Gülümse!" dedim, gözlerini şaşkınlıkla açtığı an bu bir tür şirin "Inoo gülümsemesi"ni verdi.

"Sadece İkinci Bir Polaroid"

dGEQkL.jpg

Paylaşım No.60 - te!

Model: Yamada Ryosuke

Fotoğrafçı: Chinen Yuri

Fotoğrafçının Yorumu: Makyaj odasında Ryosuke, Hirai Gen'in 『Hitomi o Tojite』 şarkısını harika bir duyguyla söylüyordu. Bu Ryouske yüzü tam da 「Hitomi o tojite~」 kısmının 「te」sini söylerken çekildi (güler).

Kaynak: @HSJ Scans (Tumblr)

Bu çocukları çok seviyorum!!
 LyrgD0.png

Ara
Popolo // Ağustos, 2017 (1. Kısım - Yamada Ryosuke & Chinen Yuri)

『 Seni seviyorum, beni fark et♡ Kalbi Hızlandıran Yaz Randevusu』

Yamada Ryousuke:

Onu yaz randevusu için nereye davet edeceksin?

Akşam sürüşlerini severim. Plaja gidip kuma oturmak ve dalgaların sesini dinlerken sadece ikimizin vakit geçirmesini isterim. Birkaç soğuk içecek getiririm. Onları beraber içmek istiyorum.

Arkadaşlarını çokça dışarı çağırır mısın? Yoksa onlar mı seni dışarı çağırır?

Çoğu davet benim tarafımdan oluyor. Ama, plan yapmak yerine, işten sonra onları arar ve "Yemek yemeye gidelim.~" derim. Sonra gidilecek yeri seçerim.

Bu yaz için bir J-yıldızı davet edersen ne yaparsın?

Son birkaç yılda, YamaP beni barbeküye davet etti. Bu yaz gerçekten bunu tekrar etmek isterim! Yaza girdiğimizde beni heyecanlandıran budur!

Cezbedici şeylere karşı güçlü müsün? Yoksa zayıf mı?

Çok zayıfım~. Diyetteyken, kesinlikle yapmamam gerektiğini bilmeme rağmen çeşitli şeyler yerim. Sonuç olarak, çok az yemeye dayanamıyorum.

Beş duyun arasında, sence hangisi cezbedici şeylere karşı daha zayıftır?

Görüşüm. Eğer gece geç saatteki TV şovlarını izliyorsam ve lezzetli bir şeyler görürsem çoooook acıkıyorum. Bu olduğunda yapabildiğim tek şey uyumak!

En son ne zaman, "Cazibesine yenildim." diyeceğin bir olay yaşadın?

Şirin bir tişört buldum. Üzerinde parlak, kırmızı ıstakoz deseni vardı, şıktı. İyi bir kumaştan yapılmıştı, bu yüzden biraz pahalıydı. Ama cesur davrandım ve onu satın aldım!

Eğer bir kız seni davet ederse, ne tür bir buluşma seni mutlu eder?

Arkadaşlarımı da çağırıp, beraber eğlenceli bir barbekü yapmak istiyorum. Sadece ikimizin olmasına da saygı duyarım ama eğer herkes orada olursa eğlenceli olacağını ve onun sıkılmayacağını düşünüyorum!

Hangi durumun gerçekleşmesini istersin, kızları cezbetmek ya da kızlar tarafından cezbedilmek?

Kendimden büyük bir kadını cezbetmek benim hayalim. "Majo no Jouken" dizisinde gördüğüm gibi bir etki. Bu inanılmaz durumun gerçekleşmesini isterim.

Benim istekli "Bugün kesinlikle ilk öpücüğümüz gerçekleşecek" buluşma planım!

"Görüşürüz, demememin sebebi..."

Sabah, onunla arabada buluşmak için dışarı çıkacağım ve Yokohama'daki alışveriş merkezinde gezeceğiz. Alışveriş iyidir, bir şey satın almak istemesen de eğlenceli. Eğlence parkına gidip etrafta oynayacağız ve sıcak olacağından dolayı beraber dondurma yemek istiyorum. Dondurma şart. (güler) Bundan sonra film izlemeye gideceğiz! "Kodomo Tsukai" gibi bir film iyi olur. Dai-chan'ı "Bu benim arkadaşım." şeklinde tanıtacağım. (güler) Filmi izledikten sonra, onu arabayla evine bırakacağım. Onun evine ulaştığımızda üzüleceğim ama başka yolu yok, ayrılmak zorundayız. Sonra uygun zamanda onu aniden öpeceğim. Gerçi aşırı gergin olacağıma eminim. (güler)

Chinen Yuri:

Sıcaktan nefret ederim, bu yüzden akşam olup hava soğuduğunda havai fişekleri izlemek için buluşmak güzel olur. Çok fazla insanın olmadığı gizli bir noktadan izlemek ve serin esintiyi hissetmek, bu en iyisi!

Galiba ben çokça davet edilirim. Genellikle, aşağı yukarı şöyle olur; "Ne yapıyorsun?" "Hiçbir şey!" "Madem öyle dışarı çıkmak ister misin?" ve sonra dışarı çıkıp yemek yeriz.

Daima Kanjani8'ten Maruyama-kun tarafından yemeğe davet edilirim, bu yüzden bundan sonra ben davet etmeye başlayacağım. Merak ediyorum, acaba benimle en sevdiğim domuz etini yemeye gelir mi? (güler)

Zayıf olduğum için, kim davet ederse etsin onunla giderim. Genellikle evde çok zaman geçiririm, davet edildiğimde her zaman giderim.

Sanırım işitmem. Sık sık duyduğum şeylere kapılırım. İşte ya da özel hayatımda, bildiğim şarkılar için, sevdiğim kısım başladığında bir şekilde şarkı söylemeye başlarım.

Yatakların cazibesine kapıldım! Uyku önemli olduğu için, uyumayı severim. Eğer yakında bir yerde yatak varsa, uykunun cazibesine yenilirim.

Doğrudan "Benim evime gel, takılırız?" demesi. Eğer beni evlerine davet etmezlerse çok güvenim yoktur. Yine de, evin içinde iyi ve serin olacaktır. (güler)

Hangi durumun gerçekleşmesini istersin, kızları cezbetmek ya da kızlar tarafından cezbedilmek?

Özellikle istediğimden değil. (güler) Ama "daha büyük bir kadın tarafından cezbedilmek" ve normali terse çevirmek duygusu ilginç olabilir.

"Buluşacağımız yer benim dudaklarım"

Onu davet etmek için "Shibuya'da buluşacağız!" diyeceğim ve sonra Hachiko'nun önünde saat 11'de buluşacağız! Ben biraz daha erken geleceğim ve o beni gördüğünde bana doğru koşacak. Sonra "Özür dilerim, beklemek zorunda kaldın!" dediğinde onu öpeceğim. Sonra sanki "Nasıl seni öpmemeyi isteyebilirim?" diyecekmişim gibi hissettiriyor. Nihayetinde, buluşacağımız yer aslında benim dudaklarımdı. (güler) Sonradan, gyudon yemeğe gideceğiz. Genellikle domuz eti adamı olmama rağmen. (güler) Shibuya'da gezerken, her trafik ışıklarında durduğumuzda onu tekrar öpeceğim. Zamanlama trafik ışıklarına göre belirlenecek. (güler) Sonra, eve döneceğiz.

Sadece Yamada ve Chinen'den de görüldüğü gibi biraz uzun bir röportaj. Bu yüzden tüm üyeleri çevirene kadar bekletmek yerine,
ikişer ikişer (Tabii son kısımda üç kişi olacak.) yayınlamaya karar verdim. Ne yazık ki diğer kısımlar pek tamamlanmış değil...

Şu son soruyu çevirirken öleceğim galiba!  Big Grin
 LyrgD0.png

Ara
Popolo // Ağustos, 2017 (2. Kısım - Nakajima Yuto & Okamoto Keito)

『 Seni seviyorum, beni fark et♡ Kalbi Hızlandıran Yaz Randevusu』

Nakajima Yuto:

Sanırım beraber Yaz Festivaline gitmek istiyorum ama... çok dolambaçlı, evet. (güler) Bu tür bir randevuda başkasıyla yakınlaşabilirsin gibi hissettiriyor.

Her ikisi de eşit durumda. Genelde, ben bekleyen tipim ama ilişkileri ilerletmede iyi olduğumu düşündüğüm için, davet etmek istediğim bir arkadaşım varsa onunla kendim iletişim kurarım.

Michi (Michieda Shunsuke) ile beraber olduğumda dışarı çıkıp yemek yemek için Yama'yı da çağırırım. Michi Yama'yı sevdiği için, ortamı onun için ayarlamak isterim.

Zayıfım! İnternetten alışveriş yaparken kamera aksesuarları ve çeşitli şeylere baktığım zaman, istemeden satın almak için bir dürtü hissediyorum. Ama son zamanlarda, sadece gerekli şeyleri satın almaya karar verdim!

Koku duyum. Daha önce hiç almadığım bir kokuyu aldığımda, merakımdan kokuyu takip etmeden duramıyorum, üyelerin şapkalarını bile kokluyorum.

Bir tanıdığın tavsiye etmesiyle, kahve makinesi sipariş ettim. Ancak şimdi ferahlatıcı bir şekilde kahve çekirdekleri öğütüldükten sonra kahvenizi içebilirsiniz, cazibesine kapılarak doğru seçimi yaptım!

Sinemaya davet edilmek isterim. Beraber izlemek istediğim bir filme gidersek mutlu olurum. İzlerken için yiyecek bir şeyler alabiliriz, patlamış mısırdan ziyade daha çok nachos insanıyım.

Daha eski film ve dizilerde, erkekler adım atar. Bu zamanda çok da "aktif"* erkekler göremediğimiz için, erkeğin baştan çıkardığı bir durumda olmak isterim.

"Dudağının kenarındaki şekeri öpücükle temizleyeceğim."

Sezonu olduğu için buluşup Yaz Festivaline gideceğiz. Ve tabii yukata giymek modu yükseltecektir. Güneş batarken buluşacağız, ramune içip kakigore yiyeceğiz... Midelerimiz üşütür mü, merak ediyorum? (güler) Farklı farklı tezgahlarla dolu festivalde etrafta gezerken eğleneceğiz, son olarak kayısı ya da elma şekeri yiyeceğiz. Dudağın kenarına şeker bulaştığında, "Senin için hallederim." diyeceğim ve onu öpeceğim! Ama ya şeker yemekte gerçekten iyiyse ve yüzüne hiç bulaştırmazsa, ne yaparım? Tamam, "Ah~" derim ve kendi şekerimden tutarım ve dudaklarını kapattığında onu öperim. (güler) Bu bizim ilk öpüşmemiz, bu yüzden sadece biraz düşünülmüş olmasını istiyorum.

Okamoto Keito:

Yaz olmasına rağmen nabe yemek istiyorum. (güler) Miso ve sebzeli veya acılı nabeye ne dersiniz? Sıcak yiyecek yemenin zor olup olmayacağını bilemiyorum ama böyle bir randevuda etrafta oyalanarak anılar oluşturacağız!

Öyle görünüyor ki bir sürü yere çağrılıyorum. Son zamanlarda tenis oynamaya davet edildiğim için, haftada bir gidiyorum! Her sene barbekü için bir sürü davet alıyorum. Bu sene de dört gözle bekliyorum.~

Kenta'yı "Romantik Bir Yemek"** için davet etmek istiyorum. Parmaklarını şıklatmasıyla Tokyo Kulesi aydınlanacak. Onun içinde kaybolmak istiyorum. (güler)

Cazibeye karşı güçlü olduğumu düşünüyorum. Farklı farklı durumlarda direnebilen bir çocuğum. (güler) Okuldayken derslere karşı diğer etkenleri yendim. Çünkü bunu yapmazsam her şey biter.

Güçlü bir koku alma duyum olduğu için, cazibeye karşı zayıf diye düşünüyorum. Kötü bir şeyin kokusunu aldığımda, başım ağrır. Şükürler olsun ki JUMP üyelerin hepsi çok güzel kokuyor.

Koltukta olduğumda sık sık uyuyakalırım. Uyanırım ve "Yatağa gitmeliyim." ve "Çok uğraştırıcı." diye düşünürüm, sabaha kadar öyle kalırım.

"Hadi konsere gidelim." ya da "Hadi Yaz Festivaline gidelim." derse mutlu olurum. Müziği sevdiğim için, bu hobiyi dahil eden bir randevu olursa en eğlencelisi olur sanıyorum.

İlk adımı atmak zorunda olmaktan ziyade bunu ben istiyorum. Çünkü bu erkeğin sorumluluğu, bunu yapmak istiyorum. Okuldan sonra onunla görüşmek ve aşk itirafında bulunmak, benim yapmak istediğim bir şey.

"Hata üstüne hata yapacağım ama sonunda beklenmedik bir öpüşme olacak."

Parkta buluşup pikniğe gitmek istiyorum. Piknik örtüsüne oturup tembellik ederek yemek yemek istiyorum. Sandviç yapıp getireceğim. Yemek yerken "Bu meyve suyu çok lezzetli." diyeceğim ve pipetten dolaylı öpüşmüş olacağız! Bunun üzerine biraz utanacağız. Hava ısındığında, sinemaya gideceğiz.  Aşk filmi izleyeceğiz ve ben elini tutmaya çalışacağım ama başarısız olacağım. (güler) Bundan sonra gece manzarasını görmeye gideceğiz ve ben onu burada öpeceğim için çok heveslenip başarısız olacağım. Ama ev yolunda yüzüme gözüme bulaştırmayacağım, beklenmedik bir şekilde onu öpeceğim. Eğer bunu böyle yaparsam, tokat için hazırlıklı olmalıyım. (güler)

Ç.N.

LyrgD0.png

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Sohbet Bessie. 129 39,038 05-05-2018, Saat:09:14 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 186 82,187 02-11-2018, Saat:01:54 AM
  Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler a.j. 79 24,838 01-31-2018, Saat:12:43 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,768 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,165 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,832 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,756 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 678 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,508 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,507 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi