Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP Röportajları
Hey! Say! JUMP Röportajları

*** Yamada Ryosuke Röportajı ***

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hey!Say!JUMP

JUMP çok çok sıcak,birçok solo çalışma yapıyorum ama gerçekten herzaman JUMP'a geri döndüğümde kendimi rahatlamış hissediyorum.Diğer JUMP üyeleriyle olmak benim kararım değildi,bunun bir kader olduğunu düşünüyorum.Çünkü bugün JUMP'ta olmayı seviyorum.

Dizi Çalışmaları

Kendimi geliştirebileceğim bir dizi düşünüyorum.Daha çok gayret etmem gerek.Hidarime Tantei EYE'ı izlediğim zaman Ainosuke'i başka bir aktörün benden daha iyi canlandırabilir diye hissettim.Bu yüzden kendime biraz kızdım.Umarım farklı bir şeyler ortaya koyabilirim. Hidarime Tantei EYE serisinde umarım izleyiciler Ainosuke karakterini yanlızca benim canlandırabileceğimi düşünürler.

Manga

En son kontrol ettiğimde 300 manga okumuşum.Sanırım bir otakuyum(Fanatik manga okuru) heh?Hahaha.Mangaların çok ilginç ve bazı konularda bilgi sahibi edindirdiğini düşünüyorum.Yetişkin olana dek manga okuyacağım.

Futbol

Johnny Jimusho'a katılmadan önce oynuyordum.Fakat bıraktığıma pişman değilim çünkü burda harika deneyimlere sahibim.Ama hala futbolu seviyorum.

Çilek

Favorim çilek.Yüzüm çilek gibi kırmızılaşıncaya dek yemeyi düşünüyorum,hahaha!Yanlızca tadını değil dondurmasınıda seviyorum.Yumuşak kremalı olanları tercih ederim.

Two-Tyre Board

Tüm Johnny üyeleri arasında en iyi oynayan benim.Şöyle ki ilk aldığımda, "Bu şey de ne biçim?"diye düşünürüm, hahaha.Çünkü iki tekerleklilerin dengesini sağlamak zor.Belki de meraklı olduğum için oynamaya devam ediyorum.

Hayaletler

Hayaletler hakkında en fazla öykü anlatan ben olmama rağmen kimse dinlemiyor.Ama geçenlerde Dai-chan sevmeye başladı.Tek başına korku öyküleri anlatmak hiçte ilginç değil.Şansıma Dai-chan oradaydı.Umarım hayaletler hakkında bilgi edinmeyi ve korku öykülerini daha çok sever,hahaha.

Aile

Benim için en önemli şey,ailemsiz yaşayamam.Bazen ailemle tartıştığımda aniden barışırız,tartışmalarda biraz daha olgunum.

Kıyafetler

Benim için kıyafetler önemli değil.Çünkü gerçekten yeni kıyafetler istemem.Aksesuarlarıma dikkat ederim mesela:atkıma.Ayrıca atkı kışın sıcak tutar değil mi? Hahaha.

Et

Et lezzetlidir değil mi? Hahaha...Ama kilo aldırıcı yiyecekleri ve yüksek kalite eti sevmem.Aynı nedenden dolayı,Ootoro (yüksek kalite somon)sushiyi sevmem.Yanlızca Chutoro yemeği severim.Ucuz yiyecekleri sevdiğimi söyleyeceksin,hahaha.

Manzara

İyi havalarda güzel manzaralı yerlere gitmeyi severim.Başka bir yere gitmeme gerek yok.Oradaki sınırsız doğa benim için yeterli.Tek başıma yaşayacağım zaman böyle bir yere ev inşa edeceğim.

Sora & Cookie

Köpekler beni sakinleştirir.Ebeveynlerime köpek istediğimi söylediğim zaman kabul ettiler.Onları ikna etmeye çalışmadım.Çünkü uzun zaman önce koca bir köpek tarafından ısırılmıştım şimdi ise köpekleri seviyorum.Sora ve Cookie (köpeklerinin adı),sayesinde her canlının özünü anlıyorum.

Şarkılar

İnsanlar sesimin güzel olduğunu söylediği zaman mutlu oluyorum.Daima tüm kalbimle şarkı söylüyorum,özellikle konserlerde.Şarkı söylemeyi seviyorum,yeteneğimi geliştirmeye çalışacağım.Bugünlerde sesim biraz değişti,bu yüzden daha çok şarkı söylemeyi düşünüyorum.

Dans

Dans etmeyi severim,çok maharetli olmasamda,herkesten de kötü değilim.Aniden bir şeyde usta olan biriyim.Eminim birgün mükemmel dans edeceğim.

Uyku

Dizi çekimleri olduğu zaman uyumaya vaktim olmuyor,genellikle uyumaya vaktim yok.Dizi çekilirken, "Aah . . . Keşke daha fazla uyuyabilsem..."diye hissettim. Hahaha!

Fanlar

Fanlarıma çok teşekkür ederim.Hey!Say!JUMP olarak sizin için çok çalışıyoruz.Beni destekleyin!İnsanların beklentilerini karşılamaya çalışan biriyim.

Çeviren: Landis
CwVuLwJ.png

Ara
Teşekkürler çok güzel bir paylaşım. Sanırım Yamada ile yapılmış bir röportaj bu. smile
1G1MWA.jpg

Evet canım,Yamadanın röportajısmile

Popolo 11.2010 - Sayfa 13

Grubun arabulucusu Yabu-kun.

Inoo-chan hakkında daha çok bilgi edinmek istediğim bir kişi, JUMP'ın neşelendiricisi Hikaru-kun.

En iyi Keito dans ediyor.

Dai-chan,hiç değişmeyen bir insan.

Yamada özel meselelerimi konuşabileceğim biri.

İlgi alanlarında kararsız olmakla birlikte umarım Yuto kararsız şeylerle mücadele edebilir.

Chinen,hemen yetişkin olma.

Ryutaro daima yaramaz olacak.

Hepinize gerçekten teşekkür ederim..

Sizi seviyorum çocuklar,her zaman.

Çeviri: Landis
CwVuLwJ.png

Ara
Hey! Say! BEST Average Data Myojo Kasım

Görüş Mesafeleri

Ortalama: Sağ - 1.025, Sol- 1.125 (Arioka hariç herkesin)
Arioka : Bilinmiyor
Takaki : Sağ - 0.3, Sol-0.7
Inoo : Sağ - 0.8, Sol - 0.8
Yaotome : Sağ-1.0, Sol- 1.0
Yabu : Sağ-2.0, Sol-2.0

Nesneleri Kavrama Güçleri

Ortalama : Sağ - 36.2kg, Sol - 30.6kg
Arioka : Sağ-35kg, Sol-30kg
Takaki : Sağ-44kg, Sol-40kg
Inoo : Sağ-33kg, Sol-13kg
Yaotome : Sağ-40kg, Sol-40kg
Yabu : Sağ-29kg (Parmağı yaralı), Sol-30kg

Dün Geceki Yedikleri Yemeklerden Aldıkları Kalori

Ortalama : 844.2kcal
Arioka : 430kcal (milföy)
Takaki : 1319kcal (Pizza + makarna)
Inoo : 1017kcal (burger + pilav)
Yaotome : 710kcal (soya soslu kızartılmış balık + kızartılmış sebze + pilav+ miso çorbası)
Yabu : 745kcal (soğanlı biftekli köri)

Dün Geceki Uyuma Süreleri

Ortalama : 5.8saat
Arioka : 7 saat
Takaki : 4 saat
Inoo : 7 saat
Yaotome : 5 saat
Yabu : 6 saat

Saç uzunlukları

Ortalama : 17.8cm
Arioka : 18cm
Inoo : 16cm
Takaki : 21cm
Yaotome : 19cm
Yabu : 15cm

Boyları

Ortalama : 172.3cm
Arioka : 164cm
Inoo : 173cm
Takaki : 175cm
Yaotome : 172cm
Yabu : 177.5cm

Kiloları

Ortalama : 53.8kg
Arioka : 51kg
Inoo : 50kg
Takaki : 62kg
Yaotome : 52kg
Yabu : 54kg

Yaşları

Ortalama : 19.6
Arioka : 19
Inoo : 20
Takaki : 20
Yaotome : 19
Yabu : 20

Ayak numaraları

Average : 26.2cm
Arioka : 25cm
Inoo : 26.5cm
Takaki : 27cm
Yaotome : 27.5cm
Yabu : 25cm

Hey! Say! 7 Average Data Myojo Kasım

Dün geceki uyuma süreleri

Ortalama : 5.6 saat
Yamada : 7 saat
Chinen : 3 saat
Nakajima : 5 saat
Morimoto : 7 saat
Okamoto : 6 saat

Saç uzunlukları

Ortalama : 17.6cm
Yamada :20cm
Nakajima : 20cm
Okamoto : 18cm
Chinen : 17cm
Morimoto : 13cm

Boyları

Ortalama : 168.6cm
Yamada : 164cm
Nakajima : 178cm
Okamoto : 175cm
Chinen : 158cm
Morimoto : 168cm

Kiloları

Ortalama : 55.2kg
Yamada : 54kg
Nakajima :56kg
Okamoto : 63kg
Chinen : 45kg
Morimoto : 58kg

Yaşları

Ortalama : 16.4
Yamada : 17
Nakajima : 17
Okamoto : 17
Chinen : 16
Morimoto : 15

Ayak numaraları

Ortalama : 27cm
Yamada : 26.5cm
Nakajima : 27cm
Okamoto : 28cm
Chinen : 25.5cm
Morimoto : 28cm

Görüş mesafeleri

Ortalama : Sağ : 0.786, Sol : 0.606
Yamada : Sağ - 0.2, Sol - 0.2
Chinen : Sağ - 1.5, Sol-1.5
Nakajima : Sağ - 1.2, Sol- 1.2
Morimoto : Sağ - 0.03, Sol - 0.03
Okamoto : Sağ - 1.0, Sol - 0.1

Nesneleri kavrama güçleri

Ortalama : Sağ : 37.1kg, Sol : 37.2kg
Yamada : Sağ : 43kg, Sol :40kg
Chinen : Sağ : 28kg, Sol :33kg
Nakajima : Sağ : 44.5kg, Sol :38kg
Morimoto : Sağ : 30kg, Sol :30kg
Okamoto : Sağ : 40kg,Sol : 45kg

Dün geceki yedikleri yemeklerden aldıkları kalori

Ortalama : 729.4cal
Yamada : 467cal (Japon usulü hamburger)
Chinen : 697cal (Tonkotsu ramen + gyoza)
Nakajima : 370cal (Sirkeli kızarmış tavuk)
Morimoto :1350cal (Açık büfe)
Okamoto :763cal (peperoncino + Sezar salatası)
Çeviri: Landis
CwVuLwJ.png

Ara
Çok teşekkürler bütün paylaştıkların için.

Özellikle Yamada'nın röportajı çok güzeldi. Her cevabıyla ilgili ayrı ayrı bir şeyler yazardım buraya. Big Grin

Aynı zamanda özel meselelerin konuşulabileceği bir insan olması da çok güzel. Blush

Tekrar teşekkürler. Heart
nj8Dbl.jpg
悲しい歌に愛がしらけてしまわぬ様に
Teşekkürler, bu arada mesajlar düzenlenip daha okunabilir bir hale getirildi. Lütfen mesaj yazarken bunlara dikkat edelim. smile
1G1MWA.jpg
c7bb0251.jpg

Ryosuke YAMADA - POTATO 09/2011

Acaba hayranlarım beni gözünde nasıl canlandırıyor? Ben kendimi pek bilmiyorum, ama son zamanlarda konserlerde ve televizyon programlarında durmadan salakça şeyler yapıp, gürültü çıkarıyorum. Belki de böyle birisiyimdir. Ama çevremdeki insanlar, bunu yapmayı bırakmamı istiyorlar. (Gülüyor) Elbette, bu yaptıklarım benim bir parçam. Belki de birçok dramada havalı roller oynadığım için, bazen havalı olduğum söyleniyor. Bu bu tamamen rol, başka bir şey değil. İnsanlar bunu anladığında mutlu oluyorum. Lütfen benden havalı olmamı istemeyin, tamam mı? (Gülüyor)

Kendimi değiştirmeyi, hiç düşünmüyorum. Şey, mükemmel olduğumdan falan değil, ama gerçek kişiliğim bu. Saçlarımı yapmayı severim, bu yüzden değişiklik yapmak istediğimde, saçlarımın görünüşünü değiştiriyorum. Şaşırtıcı tarafım mı? Kolayca yalnız kalabiliyorum. Aslında, kendi kendime zaman geçirmeyi sevmiyorum. Bu yüzden, zamanım olduğunda, birilerini arayıp dışarıya çıkalım mı, diye soruyorum. Ayrıca ilginçtir, odamı temizlemeyi çok seviyorum. Düzensiz bırakıp gidince, kendimi hiç rahat hissetmiyorum.

SUMMARY 2011'de geçen seferkinden daha çok yeteneklerimizi sergileyeceğiz. Geçen seneki gibi ip üzerinde yürümeyi planlıyorum. Daha alıştırmalara başlamadık, denedikten sonra sonucun ne olacağını göreceğiz. (Gülüyor) Geçen yıl bu gösteriler için, fiziksel güç gerektiren birçok şey öğrenmiştim. Bu yüzden son zamanlarda, her gün kas egzersizleri yapıyorum. Örneğin, günde 500 mekik çekiyorum, daha güçlendim yani.

Ve şimdi Chinen ve ben Şirinler'de seslendirme yapacağız. Bütün karakterler çok sevimli. Bu yüzden dileğim, çocuklar ve tüm yaş gruplarından insanlar izlemesi.

Çeviri: Nova
Ara
Çeviri için çok sağol Nova.Gerçektende günde 500 mekik çekiyor mu?,kendine fazla yüklenmemeli yoksa hasta olacak.Zaten 2010 röportajında kansız kaldığından dolayı her gün yoğurt yediğinden ve 2 tane hap içtiğinden bahsetmişti.
CwVuLwJ.png

Ara
4c6cab36.jpg

Ryosuke YAMADA - Wink Up 2011.01

A ~ Akai: Kırmızı
Daha çok konserlerde giydiğim kostümler kırmızı oluyor. Özellikle de sololarım, neredeyse hep kırmızı giyiyorum. Kullandığım sadece 3 renk var ve kırmızı da onlardan biri. Bu yüzden konserlerde kırmızı giyme ihtimalim bir hayli yüksek. Bana sorsalar, ben sarı derdim. Ama en azından bir konserde sarı kullanmak istiyorum, bir kereliğine de olsa tamamen altın sarısı giyeceğim. İyi görünüp görünmeyeceğinden pek emin değilim. (Gülüyor)

Ri ~ Ryousuke...
Bu ismi seviyorum. Ama soyadımdan hiç hoşlanmıyorum, Yamada? Akılda tutması kolay, ama aşırı basit. (Gülüyor) Her ismin bir anlamı olduğunu söylerler. Ama Kanji farklı, annemle babam "suke" kurtarmak, yardım etmek anlamına geldiği için seçmişler ve soğuk nefes anlamına gelen "ryou" ile birleştirmişler. İnsanlara yardım eden havalı biri olarak yaşamamı ümit etmişler. Peki, ben... öyle mi yaşıyorum? Mutlu bir hayatım var ve insanlara da yardım etmek istiyorum.

GA ~ Gakkou: Okul
Okulda bir sürü şaka yapıp, eğleniyorum. Ama sınıfta ve ders sırasında değil, tamam mı? Sadece yarışmalarda. Eğer hayranlarım beni eğlenirken görürlerse, korkabilirler. (Gülüyor) Yüzümün pek de hoş görünmediğine eminim, ama en iyi şutları ben atıyorum. (Gülüyor)

TO ~ Tomato: Domates
Hiç sevmem. New York'tayken kendimi yemek için zorladım. Ama işe yaramadı. Yutmak için büyük bir mücadele verdim. Ağzımın içinde yayılışını hiç sevmiyorum. Hakkında konuşmak bile midemi bulandırıyor. (Gülüyor) Bir daha yemek istemiyorum! Kuwazu Girai(televizyon programı)'de yememi istediler benden. Vazgeçiyorum, dedim. (Gülüyor)

U ~ Umi: Deniz
Seviyorum, denizin her halini severim. Normalde, deniz dalgalarının çıkardığı sese bayılırım, gürültü de olsa önemli değil. Ve denizin akşamki halini severim. Kışın mı yoksa yazın mı derseniz... Kışın denizi sevmiyorum, çünkü soğuk oluyor. Kışın denize düşmüştüm. Resim çekinirken, kayalar arasına sıkışmış bir balık gördüm. Onun için üzüldüm ve kurtarmaya çalıştım. Geri dönerken, denizin içine düştüm. Bayağı bir derine battım, ama sonu iyi bitti, Takaki beni kurtardı. Ve fotoğraf çekiminin ortasındaydım, fotoğrafçı ve stilist ekibini zor durumda bıraktım. O zamandan beri, kışları denizi hiç sevmem. Denize gitmenin en güzel zamanı yaz geceleridir. Havaifişek patlatabilir ve köpeklerle oynayarak eğlenebilirsiniz. Denizde eğlensem de, denize girmeye pek de bayılmam.
Çeviri: Nova
Ara
Yazık kıyamam ben ona suyu düşmüş balığı kurtarmak için çok tatlı. Teşekkürler Nova.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Sohbet Bessie. 123 37,264 01-18-2018, Saat:09:49 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP - Haberler a.j. 185 78,089 01-09-2018, Saat:08:30 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,532 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,036 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 8,433 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler a.j. 78 23,492 03-03-2016, Saat:06:43 PM
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,601 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 542 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,305 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,363 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi