Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Çeviriyoruz / Çevireceğiz?
Tegoshi YUYA ~ Stars
Yarına biter sanırım smile
Bul
Hanazakari no Kimitachi e 2'nin 1. bölümünün kontrollerini yapıp göndereyim dedim ama zaman ayarı berbat hepsini baştan ayarlamalıyım... Özür dilerim arkadaşlar zaman ayarı biraz vaktimi alacak bu yüzden anca haftaya 1.bölümü yollayabilirim Sad
@Mako_chan
Başka çaremiz yok bekleyeceğiz artık, ama merak etme ben seni çok iyi anlıyorum smile
Bu arada ben de Hey Say JUMP-Hitomi no Screen, Mayanoka ne Shadow Boy ve Yamada Ryosuke-Moonlight, Perfume ve Asia no Yoru yu çevireceğim bugün biter hepsi, sanırsam yani öyle Big Grin
Bul
kolay gelsin sema11 bekliyoruz çevirini smile
[Resim: DrNC7.jpg]
Bul
Teşekkür ederim. Çeviriyi bitirdim smile) bu arada ben sema11 smile nasıl becerdiysem iki kullanıcı birden almışım, bundan sonra bunu kullanacağım smile hep beraber güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...
Bul
Kanjani8-Life' ı çeviriyorum...
Bul
(07-29-2011, Saat:10:29 PM)semaçiğdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kanjani8-Life' ı çeviriyorum...

Kolay gelsin şimdiden Big Grin
Bul
(07-29-2011, Saat:10:36 PM)Nova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-29-2011, Saat:10:29 PM)semaçiğdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Kanjani8-Life' ı çeviriyorum...

Kolay gelsin şimdiden Big Grin

teşekkürler ^^
Bul
Hey Say JUMP'tan Dash ve NYC'den %Yuuki ve Yoku Asobi Yoku Manabe çevireceğim, bugün bitirmeye çalışacağım ama bitmeyebilir de smile
Bul
(08-01-2011, Saat:03:00 PM)Nova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hey Say JUMP'tan Dash ve NYC'den %Yuuki ve Yoku Asobi Yoku Manabe çevireceğim, bugün bitirmeye çalışacağım ama bitmeyebilir de smile

hepsi de bayılarak dinlediğim şarkılar özellikle de %100 yuki'nin sözleri çok cesaret verici ve güzel olmalı=) sabırsızlıkla bekliyorum ;)
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi