Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toruga, Japan-Fans ve Radio Japan-Fans TV Tokyo'da! (23.11.2014 / Yayınlanmadı)
Toruga, Japan-Fans ve Radio Japan-Fans TV Tokyo'da! (23.11.2014)

[Resim: O39wgA0.jpg]

TV Tokyo'da 23 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan "Sekai Nande Sono Uta Shitteru no?" programında geçtiğimiz günlerde ülkemize gelen TV Tokyo ekibinin Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., diğer çekimlerinden, benimle yaptıkları küçük röportaj ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. görüntüler gösterilecektir.

Programda sadece Türkiye'deki değil Polonya ve Kolombiya'da gerçekleştirilen etkinliklerden görüntüler de yer alacak.

Programın Japon saatiyle 19:54'de, Türkiye saati ile ise 12:54'de yayında olacağını hatırlatalım. Kaydedebilecek olan arkadaşların mutlaka kayıt alıp paylaşmalarını bekliyoruz.

Eğer Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. programında bir sıkıntı olmazsa canlı yayını Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. programı üzerinden izleyebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Program Günü Edit'i:

Yapılan çekimlerin aksine yayınlanan programda benimle ya da Japan-Fans'la ilgili bir şey gösterilmemiştir. Programda kullanmak istediğim ismim sorulduğunda kesin yayınlanacağını düşündüğüm için bu başlığı açmıştım. Fakat olmadı. Yine Japonya'ya sesimizi duyuramadık. Bu benim yaşadığım en kötü hayal kırıklığı oldu sanırım. Geçen yıl da J-Melo'da burası hakkında bir şey söylenmemişti. Bu kez olacağını sanmıştım. Sanırım yaptıklarımızı Japonya'ya duyurabilmek nasip olmayacak. Fazla zorlamamalı, bırakmalıyız bir yerde. Bu olay bana bunu gösterdi.

Tüm üyelerimize yanlış bilgilendirmeden dolayı özür dilerim. Programda karaoke yarışmasından görüntüler gösterildi (bir çok kısmı atlanarak). Umarım isteyen herkes izleme fırsatı bulmuştur.
[Resim: LRJQzc.jpg]
Saatte bir hata olmuş, Türkiye saati ile 12:54'de başlayacaktır program.
Niji'den izleyecek olan arkadaşlar aşağıdaki dosyaları yükleyip Niji'nin kurulu olduğu dizine atıyorsunuz ve değiştirilsin mi sorusuna evet diyorsunuz. Ardından Niji'den kanalı izleyebilirsiniz. Listede ilk sıradaki kanal.

Programda benimle birlikte geçirdikleri 2 saatte yaptıkları çekimlerden hiç bir şey gösterilmemiştir. Beni geçtim, ne forumun ne de radyonun herhangi bir lafı bile geçmemiştir. Bu konuyu yayında hangi ismini kullanmak istersin diye bana sorduklarında artık kesinleştiğini düşündüğüm için açmaya karar vermiştim. Fakat görüyorum ki boş yere heves etmişiz. Yanlış bilgilendirme yaptığım için sizlerden özür dilerim. Programda neredeyse 1 saat Türkiye'de yapılan çekimler, Karaoke etkinliğinden görüntüler gösterilirken benimle veya siteyle ilgili bir şeye yer verilmemiştir.
Yazık olmuş ama olsun bu bir başlangıç son değil
umarım ilerde daha güzel şanslar elde ederiz.

Gerçekten yazık olmuş, açıkcası ben de epey heves etmiştim ama birkaç gündür deli yoğun olduğumdan anca bakmaya fırsatım oldu. Şu durumda videoları arayıp izleme hevesim de kalmadı açıkcası.
Ne diyeyim, ilk değil ama umarım böyle bir saygısızlıkla son karşılaşmamız olur.
~

Haksızlık yapıldığını düşünüyorum, çok heyecanlandık, elimizden geleni de yaptık bana göre. Souka
Yine de önümüze yeni fırsatlar çıkacağından eminim. Daha sıkı çalışıp önümüze bakmamız gerek.  Cool
[Resim: fWyId8.jpg]
(11-17-2014, Saat:01:38 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Program Günü Edit'i:

Yapılan çekimlerin aksine yayınlanan programda benimle ya da Japan-Fans'la ilgili bir şey gösterilmemiştir.

Programda karaoke yarışmasından görüntüler gösterildi (bir çok kısmı atlanarak). Umarım isteyen herkes izleme fırsatı bulmuştur.

Bu tarz tv programlarını çok fazla kesip biçiyorlar Sad 
Yanlış bilgi olarak düşünmeyelim, "kader-kısmet" diyelim =)
(11-28-2014, Saat:10:48 PM)Bessie. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Haksızlık yapıldığını düşünüyorum, çok heyecanlandık, elimizden geleni de yaptık bana göre. Souka
Yine de önümüze yeni fırsatlar çıkacağından eminim. Daha sıkı çalışıp önümüze bakmamız gerek.  Cool

kendinizde bir eksiklik ya da hata görmeyin =) konsepte uydurucaz, orayı göstericez, burası kalsın derken sonuç çok farklı oluyor. kurguyu uydurmak adına bazı şeyler söyletip onları da daha sonra kesebiliyorlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Toruga Japonya'da Yazı Dizisi Toruga 14 6,176 03-16-2019, Saat:12:17 PM
Son Yorum: Toruga
  Japan-Fans Blog Yayında! Toruga 22 9,493 03-16-2019, Saat:12:16 PM
  Japan-Fans'ı Destekleyen ve Desteklediğimiz Blog Siteleri / Sosyal Medya Hesapları Toruga 5 2,749 03-09-2019, Saat:09:57 PM
Son Yorum: yamazakisushi
  Japan-Fans 8 Yaşında! Toruga 5 3,449 03-01-2019, Saat:09:12 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  İstanbul Japan Week 2019 (1-3 Mart 2019) Toruga 0 1,437 02-18-2019, Saat:08:34 PM
  Iguana Tokyo Sinema Filmi Hakkında Duyuru Toruga 0 714 11-12-2018, Saat:08:00 PM
  Radio Japan-Fans Yeniden Yayında! Toruga 0 1,437 08-05-2018, Saat:02:34 PM
  Japan-Fans Moderatör Alımları Başlamıştır Toruga 1 3,347 05-03-2018, Saat:09:08 PM
  Japan-Fans & CDJapan Ortaklığı Başladı! Toruga 5 3,684 05-03-2018, Saat:08:55 PM
  Japan Foundation “Winter Garden” Resim Sergisi (19 Nisan - 9 Mayıs 2018) Toruga 0 1,256 04-20-2018, Saat:10:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi