Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Gazette Hakkında Bilinmeyenler
Star 
The Gazette Hakkında Bilinmeyenler

A
Aoi: Aio grubun en yaşlı üyesidir.Çok çabuk sinirlenir. Grubun en sinirli üyesidir. Dudağında ona çok yakışan piercingi vardır. Muhteşem bi gitaristtir. 12 telli elektro ve keman da çalar.
Alarm Clock: Kai kış boyunca uyanmakta zorlanır.Bu nedenle 2 alarm kurar. Alarmlardan bi tanesi diğerinden 1 saat ileridir.

B
Bonkura: Reita'ya küçükken "bonkura" diye seslenirlermiş. Bonkura, "dangalak" demek.
Bugs: Reita böceklerden gerçekten nefret eder. Sivrisineklerin dışında.
Bis: Gazette üyelerinin en yakın arkadaşları bu gruptadır.

C
Candy maker: Eğer Reita bi rock yıldızı olmasaymış büyük bir olasılıkla şeker yapıcısı olurmuş.
Cherries: Reita kadınları, dudaklarının arasında kiraz olduğu zaman çekici bulurmuş.
Cocayne soup: Gazette'nin ilk küçük albümüdür. Bu albüm 28 Mayıs 2003 yılında piyasaya çıktı.
Coke: Uruha'nın canı, konserden sonra en çok kola ister.
Cooking: Kai'nin en çok sevdiği zaman geçirme yoludur. Lahana ve sitelerden bulabildiği çeşitli yemek tariflerini pişirmeye bayılır. Bunları yaparken sevimli bi mutfak önlüğü giyer.
Clone: Eğer Uruha'ya lotodan para çıkarsa, Uruha kendini klonlatırmış ve adını Uruha 2 koyarmış.
Curse video: Reita ve Ruki'nin en çok korktuğu şey lanetli bir video izlemekmiş.

D
Dialect: Aoi 3 dil konuşabilmektedir. Eğer bi gün Reita başka bir insan olmak isterse, seçeceği kişi Aoi olurmuş.
Dir en grey: Kai, Diru'ya bayılır.
Dreams: Gazette'nin gerçekten çok ilginç hayalleri var. Ruki'nin bir kedi tarafından öldürülmek. Uruha'nın vurulmak. Aoi'nin kahkaha atan bir ceset görmek. Reita'nın Gazette'nin vokali olmak .Kai'nin annesinin Reita olması gibi...
Drinking: Gazette'nin hep yaptığı şey içmektir. Özellikle elma suyu içmek.
Drivers licence: Kai ehliyetini 6 Ocakta (2003) almış. Diğer Gazette üyelerinin daha önceden ehliyeti varmış. Kai birazcık geç kalmış.

F
Face off: Reita'nın en çok sevdiği film.
France: Reita ve Kai'nin en çok görmek istedikleri yerdir.
Frankfurters: Ne sosis ne de hotdog gibidir. Ama Ruki'nin en sevdiği yiyeceklerden biridir. Bir çeşit sosis diyelim.
Fun: Konser boyunca Kai, diğer Gazette üyelerinin eğlenip eğlenmediğini kontrol eder.

G
Gackt: Kai gerçekten Gackt'la tartışmak(!) istemektedir.
Glasses: Uruha, gözlük takınca çok şık göründüğünü düşünür.
Grinning: Uruha'nın alışkanlığı insanları izlemek ve onlara sırıtmaktır.
Golf: Ruki okuldayken golf klubüne hizmet ediyordu.

H
Happiness: Aoi müzik yaptığında, Reita müzik dinlediğinde, Ruki kış meltemini hissettiğinde, Uruha da aşık olduğunda mutlu olur.
Herniated disk: Ruki'nin, küçüklüğünden beri bel kemiğinden sorunu varmış. Bu nedenle lise 1.sınıfta ameliyat olmuş.
Homesickness: Bazen, Gazette turdayken ya da evinden uzaktayken, Uruha evini özlermiş.
Hospital: Kai bir röportajında, hastanede yattığını ve bu zamanların çok duygusal zamanlar olduğunu söylemiş.

I
Initial D: Reita'nın en sevdiği animedir.

J
Judgement day: Gazette'nin konser DVD'sidir. İçi Gazette'nin muhteşem konser görüntüleriyle doludur.

K
Kai: Gazette'nin mükemmel, sevimli, yetenekli bateristidir. Gruba, Yune'nin ayrılmasıyla dahil olmuştur. Her zaman elma suyunu alkole tercih eder.

L
Laptop: Reita'nın en çok sahip olmak istediği şey, her sorduğunu doğru bir şekilde cevaplayan bir laptoptur.
Letters: Ruki, yaptığı yanlışları asla ailesine söylemezmiş. Bunun yerine, yaptıklarını mektuplara yazar ve yastığının altına koyarmış.
Loans: Uruha'nın hayatında yaptığı en büyük yanlış, bir sürü borç para vermekmiş.
London: Ruki, en çok Londra'yı görmek istermiş.

M
Macho: Reita 5 yıl içinde Macho olmak istiyormuş.
(Macho'nun bildiğimiz 'maço' olduğunu söyleyenler var ama ben kesin birşey bilmiyorum. Sad )
Marilyn Manson: Kai'nin konserine gitmek istediği kişilerden biridir.
Marlboro: Reita dışında tüm Gazette üyelerinin içtiği sigara markasıdır.
Mars: Uruha, Mars'a göç etmek istemektedir.
Mayonnaise: Kai buzdolabında mayonez saklar.
Mind and heart: Uruha, tanıştığı kişinin önce kişiliğine sonra zekasına ve kalbine önem verir.
Monkeys: Kai kendini zaman zaman maymunlara benzetir.
Mouthwash: Aoi konserlerden önce ağzını çalkalar, gargara yapar.

N
Naked: Kai çıplak uyur.
Noseband: Reita'nın burnuna taktığı şeydir.Reita nosebandı için "Küçüklüğümden beri takmak istemiştim. Asla çıkarmam" demiştir.

P
Pandora's box: Kai:" Benim için erotizm pandoranın kutusu gibidir. Onu açmanıza izin yoktur."
Reita: "Ama onu her gece açıyorsun.
"Kai: "Doğru."
Pick up line: Gazette üyelerinin birini tavlama yoludur.
"Senden çok hoşlandım.", "Senden çok hoşlandım, benimle çıkmak ister misin?" ya da "Benimle çık." demeleridir.
Present: Uruha için fanlarından gelen hediyeler çok önemlidir.

R
Reita: Gazette'nin muhteşem, yakışıklı, sempatik bassistidir. Bazen insanlar burnunun olmadığını düşünür. Sessiz biri olduğu halde, bazen kötü tarafını gösterip fanlarını çıldırtır.
Rivals: Kai'nin en büyük rakibi Ruki'dir. Ruki'ninse tüm Gazette üyeleri...
Ruki: Gazette'nin vokalidir. Grubun en cesur, en karalı ve en genç üyesidir. Zaman zaman sevimli zaman zaman da çılgın tavırları vardır. Ama her zaman etkileyici ve mükemmeldir.

S
Sabuchan: Ruki'nin köpeğidir.
Sideburns: Aoi'nin alışkanlığı saçlarıyla oynamaktır.
Sleep: Reita ve Kai tur sırasında uykusuz kalmayı en kötü şey olarak adlandır ve Kai sürekli esner.
Stress: Gazette üyeleri stres atmak için oyun oynar ya da sigara içerler.
Sweet stuff: Reita tatlı yiyecekleri sevmez. Kek ve puding hariç.

T
Takanori Hatakeyama: Japon bir boksördür. Ayrıca Reita'nın kahramanıdır.
Teasing: Uruha, Kai'nin en çok dalga geçilen, sataşılan üye olduğunu söyler.

U
Uncle: Uruha'nın iki yeğeni vardır, yani Uruha amcadır.
Uruha: Gazette'nin gitaristidir. İnanılmaz sololarıyla insanları büyüler. Fanlarına çok önem verir, onlara saygı duyar. Kadınsı bi tarzı vardır.

V
Vodka: Uruha vodkaya bayılır.

W
Warts: Uruha 8 yaşındayken kocaman bi siğile sahipmiş ve bu siğili makasla kesmiş.

X
X Japan: Ruki'nin ilk gittiği konser.

Y
Yakuza: Uruha'nın en korkunç anısı, Yakuza (Japon mafyası) tarafından kovalanmasıdır.
Yune: Gazette'nin eski bateristidir. Büyük bir fan kitlesine sahiptir. Onsuz "pokey-pokey dansı" olmaz.
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ilydzkn, Reikon
Bul
Bu güzel paylaşım için teşekkürler. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ruki'nin bir kedi tarafından öldürülmek istemesi,
Ruki'nin en çok korktuğu şey lanetli bir video izlemek olması
Ruki, yaptığı yanlışları asla ailesine söylememesi ve bunun yerine, yaptıklarını mektuplara yazar ve yastığının altına koyması,
Onun resmen bir deli olduğuna kanıt! Tatlı bir deli! Big Grin

Uruha'da amcaymış! Uruha amca. Big Grin
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ilydzkn
Bul
Bonkura: Reita'ya küçükken "bonkura" diye seslenirlermiş. Bonkura, "dangalak" demek.

Bir aralar kardeşim ve arkadaşlarım Reita'yla bu şekilde dalga geçmişlerdi >.< Sinir bozucu x.x

Happiness: Aoi müzik yaptığında, Reita müzik dinlediğinde, Ruki kış meltemini hissettiğinde, Uruha da aşık olduğunda mutlu olur.

Reitaaa . Bende müzik dinlediğim de çok mutlu olurum özellikle de Gazette dinlediğimde (: Uruha sanırım pek mutlu değil ya da şıpsevdi xDXD
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
(05-18-2011, Saat:10:45 PM)Visual Kei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ruki'nin bir kedi tarafından öldürülmek istemesi,
Ruki'nin en çok korktuğu şey lanetli bir video izlemek olması
Ruki, yaptığı yanlışları asla ailesine söylememesi ve bunun yerine, yaptıklarını mektuplara yazar ve yastığının altına koyması,
Onun resmen bir deli olduğuna kanıt! Tatlı bir deli! Big Grin

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. Big Grin
Ayrıca Uruha'nın da deli olduğunu düşünüyorum ben. Deliden ziyade, bazı psikolojik sorunları var bence. Bazen benim gibi düşünebiliyor. Big Grin
Bul
Ruki kış meltemini hissettiğinde mutlu olan Ruki! Eriyip bitiyorum sana, sesine! Big Grin
Uruha'da garip bir kişilik gizemli ve bu hoşuma gidiyor! Big Grin
Mor pantolonuna hastayım özellikle! Big Grin
Reita'ya dangalak denmesi haha... xD
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
Garip hepsi .d

。。。。。貴方無しでは生きる事が出来ません。。。。。

< Che®onSa >
Bul
Hee gidilen ilk konser X-Japan; ağzının tadını biliyor Big Grin tatlım benim Heart
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Kesinlikle katılıyorum. Ağzının tadını biliyor. XD <3
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul
Umarım beğenirsiniz daha gelecekde XD

-Ruki eskiden hide gibi giyinmeyi seviyormuş.Hatta saçlarını pembeye boyatmış.Bir ara hide cosplayliği bile yapmış
-Ruki'nin X JAPAN dinlemeye başlaması abisinin X JAPAN'ının ilk çıkan albümü olan Vanishing Vision albümü ile olmuş
-Aoi gitar çalmaya X JAPAN'ın Kurenai şarkısını dinleyince karar vermiş.Hatta çalmayı denerken abisinin gitarını bile bozmuş
-Bir keresinde Uruhanın motorunun anahtarı bir eyre düşmüş ve gecenin bir yarısında bunu bulması için Rukiyi çağırmış.Sabaha kaşı hatırlamışki annesi her ihtimale karşı bir anahtar yaptırıp onu yetkili servise bırakmış
-Uruha Reitayı ilk gördüğü an hakkında ''kapkara bir çocuktu'' diye anlatıor.Reita ise ''evet o zamanalr bayağı bronzdum'' diye karşılık veriyor
-Rukiye göre Gazettenin cinsel cazibesi hiçbirşey XD
-Rukinin ailesiyle yaşadığı ev mezarlığa çok yakınmış
-Bir keresinde Kai Uruhanın kendisini evine davet etmesine mutlu oldğunu anlatırken Reita ''Evet hatta Uruhayı benim bilmemneyim(anlarsınız siz) diye çağırıyor demişti XD
-Grup üyeleri birbirind kalacaksa genelde Kai'nin evi oluyor.Eğer yardım istenecekse en son kişi Uruha XD
-Bir keresinde Uruha Aoi'nin evine kalmaya gelmiş sonrada onun yatağına yaıtp ''misafirini başka yerdemi yatıracaksın?'' demiştir XD
-Anahtarlarını sürekli kaybettikleri için birbirilerinin evlerinin yedek anahtarlarınıda taşıyorlar
-Gruptan birinin biraz sinir oldğun bir özelliği varmı?
Aoi(Reitaya bakarak) Birileri heryere arabasıyla gidiyor.Hemde bizim yürüyerek gittiğimi<i bile bile!
-Reitaya göre eğer gruptan biri evlenirse diğerleride hızlıca evlenmeye başlarmış
-Reita=Ruki cidden ilginç biri.Günümüzdeki erkekler gibi video oyunlarıyla pek ilgilenmiyo.Sadece korkunç oyunlarla biraz ilgili o kadar.Yani savaş oynunda o düğmelere basması gerekiyor ama bunu yapmıyor bile!!!
-Reita özel haaytında evinden çıkmayı sevmeyen biri.Hatta en fazla bisiklet sürmeye çıkıyormuş
-Ruki bir kıza itiraf yapamdan önce onu kıskandırmayı tercih edermiş.Hatta ona dönüp '' şurdaki kız ne güzel'' dermiş ve kızında ''APTAL!'' diyerek gitmesini istermiş.Böyle olursa çok hoşuna gidiyormuş
-Rukiye göre onun seveceği kız sert olmalıymış.Örneğin Ruki ona ihanet etmişse karşlığında oda bunu yapmalıymış
-Ruki kızarkadaşının kendisinden dominant olmasını tercih edermiş
-Ruki modayla ilgilenmeye hide ve kiyoharu sayesinde başlamış(hide zaten Hollywood güzellik okulunu dereceyle bitirmişti)
-Rukiye göre mutlu sonla biten bir aşk imkansız
[Resim: x_japan_by_aeidraqi.jpg]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu Anda Hangi The Gazette Şarkısını Dinliyorsunuz? мiкα 74 42,189 09-16-2017, Saat:09:32 PM
Son Yorum: Reikon
  Hep Birlikte The GazettE'i Türkiye'ye Getiriyoruz!!! Nameless__Liberty 11 8,168 09-08-2017, Saat:10:42 AM
Son Yorum: Ryzki9
  The Gazette (ガゼット) Haberleri мiкα 60 32,528 06-28-2017, Saat:01:52 PM
Lightbulb Proje: The Gazette Hayranları'nı Tanıyorum мiкα 73 38,140 04-25-2017, Saat:06:57 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Sohbet мiкα 72 34,688 04-24-2017, Saat:10:08 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Mp3 Download Başlığı Toruga 11 4,840 04-13-2017, Saat:10:38 PM
  The Gazette (ガゼット) - Tanıtım мiкα 9 8,339 04-02-2017, Saat:12:34 AM
  The Gazette (ガゼット) - Diskografi Reikon 4 6,330 03-15-2017, Saat:11:24 AM
  The Gazette Üyelerinden Hangisini Seviyorsunuz? Reikon 32 17,358 08-09-2014, Saat:01:25 PM
Son Yorum: mrs. lovett
  The Gazette Fontu Miyavi 6 5,929 08-13-2012, Saat:06:21 PM
Son Yorum: Biizu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi