Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey! Say! JUMP - Haberler
Hey! Say! JUMP - Haberler

Hey! Say! JUMP grubu ile ilgili haberleri burada paylaşalım.

You’re Beautiful'un Japon Versiyonu Yapılıyor

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

2009'un popüler dizisi “You’re Beautiful”u Japonlar yeniden çekiyor.Temmuz'da Cuma günü saat 22:00'da başlayacak.Oyuncular,aktrist Takimoto Miori, Kis-My-Ft2’nin Tamamori Yuta ve Fujigaya Taisuke'si,Hey!Say!JUMP’ın Yaotome Hikaru'su.
Geçen ilkbahardan beri çekimler devam ediyor ve orijinal öyküye sadık kalınmakla birlikte A.N.JELL grubuna katılan başrol oyuncusu kardeşini ararken kendini diğer grup üyeleriyle “aşk üçgeninde” bulacak.
Takimoto, geçen yıl NHK'nın pazartesi draması “Teppan“ da ilk kez rol almıştı.Rol için saçını 30cm kestirecek.
Takimoto:''Eğer bir erkeği canlandıracaksam yakışıklı bir erkeği oynamak isterim ve kendi cinsiminde öyle düşünmesini isterim. Umarım Johnny çocukları bana yakışıklı ve çocuksu olmanın sırrını söylerler.'' dedi.
Jang Geun-suk'un rolünü oynayacak olan Tamamori Yuta ''Orjinal seride (Jang Geun Suk) yüz mimiklerini çok iyi kullanıyor,bende layığıyla öyle canlandırmak istiyorum.'' yorumunda bulundu.
Fujigaya ve Yaotome, “Bu dramada hayallerimizin peşinden koşuyoruz ve birlikte çalacağımız sahneleri sabırsızlıkla bekliyoruz.'' dediler.
Haberlere göre, birçok Japon oyuncu diziye konuk olacak.Kore versiyonundaki oyuncularada konuk olarak katılmaları teklif edilmiş.Jang Geun Suk “Yeniden çekildiği için çok mutluyum.Özellikle Tamamori-san oynadığım karakteri nasıl canlandıracağını dört gözle bekliyorum.” mesajını gönderdi.

[Resim: CwVuLwJ.png]

Ara
Yamada Ryosuke ve Chinen Yuri Şirinler'in Japon Versiyonunda Seslendirme Yapacak

[Resim: fbcb5d33411a827bfcf1e70ce3c3f2941235324220_full.jpg]

Hey! Say! JUMP grubu üyesi Yamada Ryosuke ilk seslendirme deneyimini Şirinler ile yapacak.

Yamada, Chinen Yuri ile birlikte 29 Ağustos'ta Amerika'da çıkışını yapacak olan Şirinler'in 3 boyutlu filminde seslendirme yapacak.

"Daha önceden seslendirme yapmış olan Chinen Yuri'nin tavsiyesi üzerine buna karar verdim. Şirinler'in sevimli imajını yok etmeyeceğim." diyen Yamada, ilk seslendirme deneyimini Sakar Şirin ile yapacak. Onunla elimden geleni yapacağım!

Şakacı şirini seslendirecek olan Chinen de "Daha önceden de seslendirme yapmayı denemiştim, bir çok problem olmuştu. Sanırım bu sefer de zor olacak ama şu küçük mavi yaratıklarla biraz oynamak istiyorum." dedi.

Film 9 Eylül'de Japonya çıkışını yapacak.

Başarılar çocuklar!
[Resim: aYLBPz.jpg]
Güzel haber, teşekkürler. smile
[Resim: AVfeVS.jpg]
Haber için teşekkürler.smile

Ara
Filmi seyretmek gibi bi düşüncem yoktu.Şimdi japonca seslendirmelisini seyretmek istiyorumBig Grin Haber için teşekkürlersmile
Ara
[Resim: Ryutaro.jpg]

Hey! Say! JUMP’tan Morimoto Ryutaro'nun (16) yasal yaşın altında sigara içmesi nedeniyle, ajansı Johnny's Jimusho tarafından eğlence endüstrisindeki işleri süresiz olarak durduruldu. Shukan Josei'nin bu haftaki sayısında Morimoto'nun halk içinde sigara içerken çekilmiş resimleri yayınlandı. Japonya'da yasal sigara içme ve alkol alma yaşı 20.

Dergi ocak 2010 (Morimoto 14 yaşındayken) ve mayıs 2010 (Morimoto 15 yaşındayken) çekilmiş 2 fotoğraf yayınladı. Morimoto'nun bir süredir sigara içtiği çevresi tarafından bilinmekteydi. Fakat bütün uyarılara rağmen bunu gizlemek ya da sigarayı bırakmak için çabalamıyordu.

Johnny’s Jimusho Morimoto'nun kendisininde sigara içtiğini onaylaması üzerine, eğlence endüstrisindeki işlerini süresiz olarak askıya aldı.

Hey! Say! JUMP bundan sonra 9-üyeli bir gurup olarak devam edecek. yeni çıkacak singleları, “OVER,” daha önceden belirtildiği gibi 29 haziranda çıkacak , CD’nin kapak fotoğraflarından Morimoto çıkarılacak. Gurupun bu seneki sahne şovları olan “SUMMARY”(August 7 – September 11) ise 9 üye ile yapılacak
.

kaynak:Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Ara
Ryutaro için üzüldüm. Bu yaşta nasıl sigaraya alışmış? Üstelik o bir idol. Her yaptığına dikkat etmesi gerekirdi. Yazık oldu. Sad
[Resim: aYLBPz.jpg]
Haber için sağ ol suflör.Bende ilk bu fotoğrafları gördüğümde yıkıldım,keşke sigaraya hiç başlamasaydı.

Ara
Bu haber gerçketen çok üzücü neden böyle bir şey yaptıki Sad
bende çok üzüldüm çok severim bu çocuğu
şarkı söyleyip dans ediyosun ajansın tutumu belli (daha önce benzeri durumlar yaşanmış sonuçta)
ne diye içersin sigara daha 14-15 yaşındasın yapılıcak işmi
harcadı kariyerini şabalak

bu arada a.j. fotoraf için çok saol bende fotorafları merak ediyodum

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey! Say! JUMP - Sohbet Bessie. 131 40,968 08-27-2018, Saat:08:50 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Hey! Say! JUMP İle İlgili Diğer Çeviriler a.j. 79 26,207 01-31-2018, Saat:12:43 PM
  Hey! Say! JUMP Röportajları a.j. 316 158,612 09-07-2017, Saat:01:20 PM
  Şu Anda Hangi Hey! Say! JUMP Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 9 2,963 08-10-2017, Saat:06:30 PM
  Hey! Say! JUMP - Diskografi kagami chan 3 1,261 03-18-2017, Saat:10:54 PM
Son Yorum: kagami chan
  ♥ Hey! Say! JUMP Enleri ♥ Kaminari 20 9,178 09-12-2016, Saat:09:08 PM
Son Yorum: lamia01
  Hey! Say! JUMP Ürünleri Miyavi 5 3,882 11-23-2015, Saat:08:42 PM
  Hey! Say! JUMP Üyeleri Hayvan Olsaydı ~Haruna~ 0 776 11-02-2015, Saat:08:47 PM
  Hey! Say! JUMP Hakkındaki Düşünceleriniz Bessie. 6 3,736 10-01-2015, Saat:10:12 PM
  Favori Hey! Say! JUMP Çiftin a.j. 5 3,641 10-01-2015, Saat:10:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi