Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri
Şarkı, Klip / PV Çeviri İstekleri

Japan-Fans Çeviri Grubu'nun çevirmesini istediğiniz şarkı isteklerini bu başlığa yazabilirsiniz.

Önemli:

- Bu başlığa yazacağınız istekler öneri niteliğindedir. Kesinlikle çevrilecek diye bir kaide yoktur.
- Aynı isteği tekrarlamanıza gerek yoktur. Sizden önce yazan kişinin mesajına teşekkür ederek o isteği desteklediğinizi belirtebilirsiniz.
[Resim: ybUVZM.jpg]
Yamada Ryosuke - Asia no Yoru, çevrilmiş ama videolar açılmıyor ve linkler çalışmıyor, yeni linkler eklerseniz çok çok mutlu edersiniz beni ^_^
Life is long, art is S3ART.
Bul
(07-12-2014, Saat:08:14 AM)Ouzora Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yamada Ryosuke - Asia no Yoru, çevrilmiş ama videolar açılmıyor ve linkler çalışmıyor, yeni linkler eklerseniz çok çok mutlu edersiniz beni ^_^

İstediğiniz şarkıyı yeniden çevirip, güncelledim. Cool

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ICZvsH.jpg]
LiSA - Ichiban no Takaramono çevirir misiniz? Başka şarkısınıda çevirebilirsiniz hiç farketmez yeterki Lisa olsun smile
Bul
(08-10-2014, Saat:01:27 AM)LiSA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.LiSA - Ichiban no Takaramono çevirir misiniz? Başka şarkısınıda çevirebilirsiniz hiç farketmez yeterki Lisa olsun smile

İstediğin şarkıyı çevirdim. Kısa zamanda paylaşırım. smile
(08-10-2014, Saat:07:17 PM)Bessie. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-10-2014, Saat:01:27 AM)LiSA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.LiSA - Ichiban no Takaramono çevirir misiniz? Başka şarkısınıda çevirebilirsiniz hiç farketmez yeterki Lisa olsun smile

İstediğin şarkıyı çevirdim. Kısa zamanda paylaşırım. smile
Çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için minnettarım smile
Bul

Çeviri hazır. Wave

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Koharu Kusumi'nin Chance veya Balalaika şarkılarından birini çevirmeyi düşünür müsünüz smile Koharu dinlediğim ilk Japon sanatçılardan biriydi, Hello Project ile de tanışmama o vesile oldu Rolleyes Benim için böyle önemli birinin en beğendiğim şarkılarının anlamını bilmek isterim Relieve Wave
Life is long, art is S3ART.
Bul
(11-11-2014, Saat:09:11 PM)Ouzora Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Koharu Kusumi'nin Chance veya Balalaika şarkılarından birini çevirmeyi düşünür müsünüz smile Koharu dinlediğim ilk Japon sanatçılardan biriydi, Hello Project ile de tanışmama o vesile oldu Rolleyes Benim için böyle önemli birinin en beğendiğim şarkılarının anlamını bilmek isterim Relieve Wave

Çeviri isteklerinle ilgileniyorum, takipte kal. Wave
Acaba KAT-TUN'un şarkılarından da çevirebilir misiniz? Mesela Love Yourself , Run For You ya da Real Face gibileri... Mümkün olursa tabii^^
[Resim: uXGXQv.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Film Çeviri İstekleri Toruga 12 5,379 10-27-2020, Saat:02:25 AM
Son Yorum: ezwi
  Dizi Çeviri İstekleri Toruga 22 2,987 10-16-2020, Saat:09:28 AM
Son Yorum: IDPeaceM
  Manga Çeviri İstekleri Toruga 1 5,002 03-15-2019, Saat:09:19 PM
Son Yorum: yyy50
  TV Programları ve Diğer Çeviri İstekleri Toruga 1 2,078 12-08-2016, Saat:12:35 AM
Son Yorum: Bahadeiru Pachiru (Pateiru)
  Anime Çeviri İstekleri Toruga 4 3,306 10-01-2015, Saat:01:11 PM
Son Yorum: leydiz
  Çeviri İstekleriniz Toruga 165 72,286 07-06-2014, Saat:02:51 PM
Son Yorum: Toruga
  Çeviri Değerlendirmeleri Toruga 1 2,738 05-26-2011, Saat:09:02 PM
Son Yorum: X JAPAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi