Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Gazette Hakkındaki Düşünceleriniz
The Gazette grubu hakkındaki düşüncelerinizi bu başlıkta bizlerle paylaşabilirsiniz.

Heart
Bul
Gazette aşktır. (Bu sözü her yerde söylüyorum. Hem de hiç bıkmadan.)

Reita daha büyük aşktır.(Bunuda bıkmadan söylüyorum)

Müziğiyle ve üyeleriyle, kalitesini ve farkını ortaya koyan harika bir grup.

Onları seviyorum. Hem de çok Her şarkısında ayrı bir sevdiriyorlar kendilerini smile Ruki'nin sesine, Uruha'nın tipine, Aoi'nin gitardaki ustalığına, Kai'nin gamzesine, Reita'nın ise ta kendisine aşığım xD

Konserlerindeki o ustalık beni derinden etkiliyor. Ruki'nin şarkıyı söylerken yaptığı ve benim bir türlü anlam vermediğim manyak ötesi harika hareketleri, Uruha'nın soloyu atarken ki bakışları, Aoi'nin ayak hareketleri, Kai'nin o içten gülümseyişi (gamzelerini gösterişi) ve Reita'nın o muhteşem gözleri beni onlara aşırı derece de çok bağlıyor.(daha bir çok özelliği var ama kısacası bu xD)

Umarım bir gün canlı canlı görmek kısmet olur smile [AMİN]
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Söylediğin her şeye katılıyorum. Heart
Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. Umarım her zaman bir arada olurlar. Dağılmalarını, arkadaşlıklarının bitmesini istemiyorum. Hem de hiç. Heart
Bul
(düşünceler biraz kopuk oldu ama Big Grin )
live izlediğimde ( özellikle silly god disco performansı Big Grin ) rukinin manyak olduğunu düşünüyorum xD

reita'da çok farklı bi hava var.nasıl anlatılır bilmiyorum ama havası çok ayrı xD

reila mükemmel mükemmel bir şarkı xD
Bul
Ben de çığlık atma isteği oluşturuyolar ve ben buna bayılıyorum!!!!Hiç dağılmamaları dede olana kadar bizle olmaları dileğiyle!Big Grin
!!!Gazerock!!!

Hokorashige ni kazashiteta jikoshuchou to iu "riot"
Kono hikari no mukou ni wa jiyuu nado nakatta n'da

...Miseinen...

Bul
THE GAZETTE benim gördüğüm ilk japon grubudur ve en çok beğendiğim!!(Kai için başka laflarımda var.)Ama genel olarak hepsi çok tatlı ve yakışıklı geldi bana!!!THE GAZETTE FOREVER LOVE smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
The Gazette şu dünyada başka bir eşi olmayan benzersiz bir gruptur. Heart Çok kaliteli, huzurlu, coşkulu, hüzünlü ve eşsiz şarkıları vardır. Japon müziklerini dinlemeye başlamamdaki en büyük etken The Gazette'dir. Onlar sayesinde J-Rock ile tanıştım ve şimdi bir Visual Kei bağımlısıyım. ^.^

Ruki'nin sesinin bende yarattığı etkiyi anlatmam mümkün değil. Bazen gülümsetiyor, bazen ağlatıyor, bazen coşturuyor, bazen melankolikleştiriyor. Hem optimist, hem pesimist, dengesiz, manyak bir insan haline geliyorum. Lol
Ruki aşktır. Aşığım adama, sesine, live performanslarında yaptığı o çılgın hareketlere. (bknz. mikrofonu yalamak, Uruha'nın gitarını yalamak, yerlerde sürünmek, kendini parçalamak, ağlamak, boşluğa tekme savurmak, bazen de şeytani bir kötü adam gülüşü yapmak vs... Big Grin )

Aoi ve Uruha'nın o gitar sololarıysa tadından yenmiyor. Onlar gitarlarını çalarken, gitarlar hayat buluyor. Aşka geliyor. Heart Hele o gitarları çalarken ki estetik ve havalı hareketleri yok mu..? Ah~ ah~

Reita, benim cool bassistim. Heart Bu kadar eğlenceli, komik, çılgın, haylaz ama bir o kadar da havalı ve rahat bir insan daha olamaz. Yeri çok ayrıdır. Çok sevilir. smile

Kai'ye gelince... Bateriye zaafı olan biri olarak onun baterist olması kalbimi çalmasına yetiyor. O benim pamuk helvam. Bir insan bu kadar mı sevimli olur? Böyle o gamzeli gülüşünü her gördüğümde yanaklarını sıkasım, öpesim geliyor. Lol Sevimliliğinin yanında çok da karizmatiktir hani... Heart Müthiş bateri çalar, bir tanedir.

Çok uzattım biliyorum ama konu Gazette olunca kendimi frenleyemiyorum gomen... smile
Aşığım bu gruba işte, anladınız siz onu. >.<
~ GazeRock Lover ~
Bul
ahah gerçekten çook doğru söylüyorsun heleki KAİ <3 işin içinde olunca dayanılmıyorrBig Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Kesinlikle güzel grupsmile Bayağı da bi ünlüler, çok hayranları var. Ama bi X-japan kadar efsane müzikleri yok. Kıskanç biri olarak, L'arc en ciel'i neden bu kadar seven yok diyip duruyorumBig Grin
Bul
Ahh biri the GazettE mi dedi. Onları sevmem için beş neden sayabilirim. Big Grin Ruki, Uruha, Reita, Aoi, Kai bence gayet yeterli sebepler. Big Grin Bunun yanı sıra şöyle diyeyim. Asya'ya bağlanalı çok olmadı. Onları geç tanıdım. Hyena ile başladı. Sonra her şarkısını dinlediğimde aynı tadı almaya başladım ve hoşuma gitti. Ta ki Vortex'e kadar. Favori şarkım oldu. Bangır bangır dinleye dinleye kulaklırım bozulacaktı neredeyse. J-Rock sevme nedenim. Daha çok şey yazabilirim ama yeter kısa keseyim. Big Grin
URI MAKNAE
[Resim: 2e0hol.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu Anda Hangi The Gazette Şarkısını Dinliyorsunuz? мiкα 74 41,718 09-16-2017, Saat:09:32 PM
Son Yorum: Reikon
  Hep Birlikte The GazettE'i Türkiye'ye Getiriyoruz!!! Nameless__Liberty 11 7,805 09-08-2017, Saat:10:42 AM
Son Yorum: Ryzki9
  The Gazette (ガゼット) Haberleri мiкα 60 32,196 06-28-2017, Saat:01:52 PM
Lightbulb Proje: The Gazette Hayranları'nı Tanıyorum мiкα 73 37,702 04-25-2017, Saat:06:57 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Sohbet мiкα 72 34,266 04-24-2017, Saat:10:08 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Mp3 Download Başlığı Toruga 11 4,776 04-13-2017, Saat:10:38 PM
  The Gazette (ガゼット) - Tanıtım мiкα 9 8,278 04-02-2017, Saat:12:34 AM
  The Gazette (ガゼット) - Diskografi Reikon 4 6,304 03-15-2017, Saat:11:24 AM
  The Gazette Üyelerinden Hangisini Seviyorsunuz? Reikon 32 17,252 08-09-2014, Saat:01:25 PM
Son Yorum: mrs. lovett
Star The Gazette Hakkında Bilinmeyenler мiкα 24 19,934 07-20-2013, Saat:12:33 PM
Son Yorum: Canset

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi