Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JATEM'den Japonca Eğitim Bursu (Sonuçlandı)
Başvuru yapan ve yapacak olanlara duyuru:

Başvuru yapmak isteyenler benimle iletişime geçmek zorundadır. Yani foruma üye olmayan bu başvuruyu Japan-Fans kotasını kullanarak yapamaz! Size doldurmanız için bir form veriyorum. Onu doldurmayan ve bana yollamayanların değerlendirmesi yapılmayacaktır. Bunu doldurduktan sonra JATEM'e mail atıp Japan-Fans'dan duyuru gördüğünüzü, Toruga'ya bilgi verdiğinizi ve başvurmak istediğinizi bildiren bir mesaj yazmanız gerekiyor ki sizin adınızı listeye alsınlar. Mail atmayan, form doldurmayan üyelerin değerlendirmesi yapılmayacağı için bursa seçilme şansınız yok. Bu nedenle eksik kısımlarınızı mutlaka tamamlayın.

Sorusu olan arkadaşları da JATEM'e mail atmaları için yönlendiriyorum. Sonra başvuru yapmaya karar verirlerse üstte yazdığım şekilde başvurularını yapmaları gerekiyor. Elimde formu olmayan arkadaşları değerlendirmeyeceğim ve mail'lerinde Japan-Fans'dan geldiğini yazmayan arkadaşlar Japan-Fans kotasından yararlanamazlar. Bilginize.
g2NW42.jpg
Arkadaşlar başvuru sayıları yeterli düzeye ulaşmaya başladı. Değerlendirmeye alınmak için bir an önce başvuru yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde yer kalmayacak. Bilginize...
g2NW42.jpg
JATEM'den Açıklama

Jatem Bursu ile ilgilenen arkadaslarimizin dikkatine

Kyoto Minsai Language School”un Turkiye”de resmi bir araci kurumu olmayip, tarafimiz araciligiyla Turkiye islemleri yurutulmektedir. Dernegimiz soz konusu islemde sadece araci kurum olup muhattap olacaginiz esas kurum Kyoto Minsai Language School”dur. Dernegimizin yetkisi bursun sadece kontenjani ve bursu kazanacak ogrencilerin secimi ile sinirlidir. Odenemin taksit imkani sadece bursun dahil olmadigi yillik programlar icin gecerli olup, tercihiniz burslu egitimden yana ise talep ettiginiz uzere bir taksit imkani bulunmamaktadir. Bursun dahil olmadigi yillik ucret 633.800 JPY ve diger masraflardan olusmakta olup, burslu program ise bildiginiz uzere 500.000 JPY ve vergi ile sinirlidir. Arkadaslarimizin aklinda ki herturlu supheyi gidermek icin sunu da eklemek isteriz ki, soz konusu odemeler direkt siz ve Kyoto Minsai Language School arasinda gerceklesecektir. Dernegigimiz hicbir odeme konusunda ogrencilerimiz ile muattap olmayacak ogrencilermiz odeme konusu ile ilgili sonuna kadar Kyoto Minsai ile muattap olacaklardir. Okul, kayit, vb. sorulariniz ile ilgili diger bilgileri Kyoto Minsai Language School”un asagida linkini verdigimiz resmi web sayfasindan edinebilirsiniz. Gene anlasilmayan bir konu oldugnda dernegimizdende bilgi alabilirsiniz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Saygilar
Cem Sakar / JATEM Dernek Baskani
Kyoto Minsai Japanese Language School
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
g2NW42.jpg
İlginize teşekkür ederim.Sanat eğitimi konusunda akademik çalışma yapan bir eğitimciyim.Kızımın da sanat bölümü öğrencisi olması farklı sanat eğitimi disiplinleri konusunda araştırma yapmama neden oldu.Dil eğitimi aşılması gereken en önemli gündemimiz,dil eğitimi için verdiğiniz bilgilendirme mesajına tekrar teşekkür ederim.Selamlar.
Ara
Burs Hakkında JATEM'den Açıklama:

JATEM Bursu Kazanan Arkadaşlarımız ile İlgili;

Aşağıda isimleri geçen 10 arkadaşımızın müracaatları JATEM tarafından kabul görülmüş olup, söz konusu arkadaşlarımız 2014 yılı Ekim ayı itibariyle Kyoto Minsai Japanese School'da burslu eğitim hakkı kazanmıştır. Bugün itibariyle bu arkadaşlarımızın isimleri Kyoto Minsai'ye iletilmiştir.

Bu tarihten itibaren 10 arkadaşımıza yönelik olarak Japonya'daki yaşam, okul, iş, vb. konularda tek tek yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca Derneğimiz, Kyoto Minsai'den bisiklet ile 10 dakikalık bir mesafede olup, sıklıkla görüşme imkânımız da olacaktır.

Derneğimiz üyelerinden Umut Gemici'nin de yardımları ile bütün arkadaşlarımız ile tek tek görüşülüp, başvuru formlarının doldurulması hususunda yardımcı olunmuştur. Henüz başvuru formlarını iletmemiş arkadaşlarımızın bir an evvel formları tarafımıza yollamaları önemle rica olunur.

Merve Özsoylar
Sedat Genç
Burak Özdemir
Ayça Tözer
Kemal Korkmaz
Neşe Aydoğan
Rabia Erkek
Mert Madan
Pelin Gülmez
Meltem Gürbüz (01-2015)

Tüm arkadaşlarımızın Japonya rüyasında pay sahibi olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bundan sonrası için de her türlü konuda bizler ile olduğu gibi direkt Kyoto Minsai ile de görüşebilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Saygılarımla.

Cem Şakar
JATEM Dernek Başkanı

JAPON - TÜRK ENFORMASYON MERKEZİ (JATEM)
京都府京都市中京区西ノ京三条坊町17YXビル 604-8435
Kyoto-shi Nakagyo-ku Nishikyougoku Sanjobocho 17 YX Biru 4
TEL: 0081-9054630278
WEB: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
E-Mail: cemsakar@jatem.org
g2NW42.jpg
İnşallah seçilirim.Gitmek çok istiyorum ve en büyük hayalim.Formu doldurmuştum.Umarım katılmaya hak kazanırım.
Ara
Merhabalar İyi günler diliyorum bende Japonca eğitim bursu için sizlere başvuru yapmak istiyorum herkesin hayali olduğu gibi bu güzel hayali acaba nasıl gerçekleştirebiliriz? Bana yardımcı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
Ara
Sevgili üyelerimiz, bu burs için alımlar bir kaç mesaj üstte de yazdığı üzere bitmiştir. JATEM bunun dışında ekstra bir burs açmış ise bu konuda bizim bir bilgimiz yok, bildirilmedi. Dolayısıyla burs sonuçlandığı ve bize yeni bir bildirim yapılmadığı için sizleri de yanıltmaması amacıyla başlığı kilitliyoruz. Yeni bir duyuru yapıldığı anda yeniden sizlere forum üzerinden duyurusunu yapacağız. Bu zamana dek sorularınızı dernek başkanı Cem Sakar'a gönderebilirsiniz. Adresi cemsakar@jatem.org

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
g2NW42.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2017 Ekim JATEM Japomca Eğitim Programı İle llgili (JEP) Toruga 0 259 04-21-2017, Saat:09:33 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler Toruga 0 3,895 11-21-2013, Saat:07:21 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Ticari Girişimcilere Destek Toruga 0 1,095 11-19-2013, Saat:06:46 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Öğrenci Danışmanlığı Desteği Toruga 0 1,476 11-16-2013, Saat:07:14 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM) Nedir? Amaçları ve Faaliyetleri Nelerdir? Toruga 0 4,958 11-16-2013, Saat:07:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi