Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABU TV Şarkı Festivali Davetiye Açıklaması
ABU TV Şarkı Festivali Davetiye Açıklaması

[Resim: dl8GdJh.jpg]

Merhaba sevgili Japan-Fans üyeleri, yaklaşık 1 aydır NHK'in verdiği yetki doğrultusunda ülkemizde gerçekleştirilecek olan ABU TV Festivali için davetiye işlemlerini resmen yürüttük. Öncelikle bu görev için bizi seçen NHK yetkilileri Hiroyuki Yamanaka-san ve Natsuki Saito-san'a teşekkürler. Ve son dönemde iş birliği yaptığımız NHK koordinatörü Chieko-san TRT ile aramızda bir bağ kurarak isim listesinin oluşturulması ve gönderilmesi konusunda bana yardımcı oldu ve ayrıca sorularımı sorabildiğim, son bilgileri alabildiğim bir kişi oldu. Ona da çok teşekkür ediyorum yardımları için.

Projeye göstermiş olduğunuz büyük ilgi için teşekkür ederiz. Bizden istenen doğrultusunda çok da fazla duyuru yapmadan, aramızda bir davetiye alımı gerçekleştirmeye çalıştık. Buna rağmen alımlar sosyal medyada yayıldı, kendisine yer buldu ve çok kişiye ulaştı.

Aldığımız başvuruların tümünü önceliklerimize ve başvuru sırasına göre tek tek değerlendirdik. NHK yetkililerinin isteği üzerine öncelik tanıdığım kişilere, Japon severlere ve Scandal fanlarına verildi. Önce aktif forum yöneticilerimize, sonraysa eskiden foruma destek olan kişilere fırsat verdik. Ve büyük öncelikse Scandal fanlarınındı. Herkesi yakından tanıma gibi bir şansımız yok. Scandal'ı ve Japonya'yı sevdiğine inandığımız, samimiyetine güvendiğimiz üyelere öncelik vermeye çalıştık. Forumdaki aktiflik, mesajlar, üyelik tarihi, başvuru yazıları ve gruba olan sevginizi ispat ediş şekilleriniz bizim için seçici noktalardı.

Herkesi yollayabilmek isterdim fakat bu mümkün değildi. Terör olayları sonucu TRT güvenliği haklı olarak sıkılaştırdı. Değerlendirme sonucunda 400'e yakın başvurudan yaklaşık 106'sı elemeyi geçebildi. 50 kişi öncelikli bir liste göndermiştim çünkü TRT 100 kişiyi de çok bulabilir diye düşündük. Fakat TRT gönderdiğimiz listeyi tamamen kabul etti ve 106 kişiyi (kazanan üyelerin ismini yazdırdıkları akraba ve arkadaşları dahil) buradan etkinliğe yolluyoruz. Zaten başından bu yana 50-100 kişilik bir liste olarak planlıyorduk.

Aşağıdaki liste sadece üye isimleriyle oluşturulmuştur. İsmi yazılan üyeler bana başvuru yaparlarken yazdırdıkları akraba / arkadaşlarıyla birlikte etkinliğe girme hakkı kazanmıştır. Kendilerine özel mesaj yoluyla giriş konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Lütfen mesajı alınca bana geri dönüş yapın.

Kazanan Üye Listesi

Kazanan üyelerimizin etkinlikte Japan-Fans'ı, NHK'i, TRT'yi, Scandal grubunu ve beni zor durumda bırakabilecek hal ve davranışlarda bulunmamalarını, Japon fanlığına yakışır davranmalarını ve etkinlikten keyif almalarını diliyoruz.

Kazanan üyelerimiz kesinlikle bana başvuru yaparken ismini yazdırmadıkları arkadaş, akraba vs. getirmemelidir. Orada sıkıntı çıkmasını istemiyorum.

Bir sorunuz varsa yine bana özel mesajla ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
[Resim: Qa8We6.jpg]
Şansımı biliyorum o yüzden hiç şaşırmadım onca zaman boşuna heveslendiğime üzülüyorum. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.
Ara
Listede ismim yok gerçekten çok üzgünüm ama sizinde ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize eminim. Umarım eğlenirsiniz. Listede olmayanlar olarak bizde havaalanında onları görme imkanımız olur inşallah
Ara
çok mutluyum!!! görünce çılgına döndüm! böyle bir şans verdiğiniz için çok teşekkürler !!
Ara
Etkinlikte görüşmek dileğiyle ^_^
Öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım sorunsuz geçer, şimdiden  iyi eğlenceler smile
[Resim: Bilimkurgu-Kul%C3%BCb%C3%BC.png?x72727]
Ara
Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim.İsmim listede var.^^ Ama yine de ismi olmayan arkadaşlar için üzüldüm Sad
Listede ismi olan, olmayan arkadaşların gerçek fanlığa yakışacak şekilde davranacaklarını düşünüyorum.Umarım gerçekten ağız tadımız bozulmadan geçen bir etkinlik olur.Tekrar teşekkürler her şey için. ^^
Ara
çok mutlu oldum emeği geçen herkese çok çok teşekkürler japan fans adını da düzgün bir şekilde taşıyarak  güzel bir etkinlik geçiririz umarım smile
[Resim: woc6nP8.jpg]
Ara
İsmimi listeye aldığınız için teşekkürler Toruga smile Başvururken de dediğim gibi kızlar hakkında harika bir yazı yazacağım smile herkese şimdiden iyi eğlenceler ^^
İsmi olmayan arkadaşlar üzülmesin, elbet başka etkinlikler de olacaktır. Biz de bol bol resim ve video çekeriz artıkın. ^^
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japonya Festivali Sonbahar 2018 (7 Ekim - 18 Kasım) Toruga 1 202 10-05-2018, Saat:03:12 PM
Son Yorum: ekmll
  29. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde Kenji Mizoguchi Filmleri (19-29 Nisan 2018) Toruga 0 697 04-17-2018, Saat:07:41 PM
Son Yorum: Toruga
  3. Türk Japon Gençlik Festivali (18 Mart 2018) Toruga 1 1,037 03-15-2018, Saat:08:40 PM
Son Yorum: Shunya Shiraishi
  14. İstanbul Japon Filmleri Festivali (9-10 Mart 2018) Toruga 0 352 03-01-2018, Saat:07:51 PM
  14. Ankara Japon Filmleri Festivali (16-22 Şubat 2018) Toruga 1 462 02-20-2018, Saat:07:53 PM
  2018 Japonya Festivali’nin Açılış Töreni (10 Şubat 2018) Toruga 1 488 02-05-2018, Saat:07:07 PM
  13. Ankara Japon Filmleri Festivali (23-26 Şubat 2017) Toruga 0 785 02-23-2017, Saat:04:53 PM
  12. İstanbul Japon Filmleri Festivali (4-5-6-11-12-13 Şubat 2016) Hilda 10 4,481 01-27-2017, Saat:11:26 PM
Son Yorum: la felicita
  ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı Toruga 116 28,063 10-23-2015, Saat:04:37 PM
  Türk Japon Gençlik Festivali (22 Mart 2015) Mitsukuni 2 1,628 03-21-2015, Saat:10:51 AM
Son Yorum: Mitsukuni

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi