Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japan-Fans & CDJapan Ortaklığı Başladı!
Japan-Fans & CDJapan Ortaklığı Başladı!

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'dan sonra dünya çapında servis veren ve Japon severlerin en fazla alışveriş yaptıkları sitelerden birisi olan CDJapan'la uzun yıllardan beri bir ortaklık anlaşması yapmaya çalışıyordum. Ve sonunda başvurumuz kabul edildi. Bundan böyle her sayfada yer alacak olan CDJapan reklamlarına tıklayarak siteye gidip yapacağınız her alışverişte Japan-Fans'a da yardım etmiş olacaksınız. Reklamlara tıklayıp satın aldığınız ürünün fiyatında normalden bir fark olmayacak. CDJapan bize ödediğiniz miktar içinden bir kısmını paylaşacak. Bu sayede biz de forum ve radyomuzu daha da geliştirmek hem de yeni projelere imza atma fırsatını yakalamaya çalışacağız.

Yukarıdaki reklamlar dışında albüm indirme linklerinde veya sanatçılara dair başlıklarda da CDJapan'dan Satın Al şeklinde ortaklık linklerimizden paylaşarak albümü indirip beğenmiş kişilerin CDJapan üzerinden satın alarak Japan-Fans'a da, sanatçıya da katkı sağlamasını amaçlayacağız.

Umut ediyorum bu yeni sistemle birlikte sizlerin de yardımıyla hem Japon sanatçılara dair Türkiye'den yapılan alışveriş miktarını arttırmış oluruz hem de bu sistem Japan-Fans'a da CDJapan'a da bir katkı sağlar.

Tekrar CDJapan'a teşekkür ederken, alışveriş konusunda aşağıdaki başlığa da göz atmanızı tavsiye ediyorum. Forum için hayırlısı olsun.

Qa8We6.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Çok güzel oldu bundan sonra CDJapan'dan alışveriş yaparsam buradaki linki tıklayarak yaparım umarım sitemiz için hayırlı olur smile

CDJapan'da %90'a varan indirimlerle sonbahar temizliği başladı. Bence kaçırmayın.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.=
Qa8We6.jpg
Çok güzel bir haber. Mangalara baktım da hepsi Japonca Sad İngilizce de vardır sanmıştım.
Ara
CDJapan kodu bir süreliğine kaldırılmıştır, çünkü site yanıt vermediğinden bizim sitenin de açılmasını yavaşlatıyor.
Qa8We6.jpg
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Reikon, ~Haruna~
CDJapan kodu yapılan test ve düzenlemeler sonucunda yeniden sitemize eklenmiştir. Eğer siteden alışveriş yapmadan önce reklamlara tıklayarak siteye giderseniz Japan-Fans'a da katkı sağlayabilirsiniz.
Qa8We6.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Japan-Fans Moderatör Alımları Başlamıştır Toruga 1 2,135 05-03-2018, Saat:09:08 PM
Son Yorum: Toruga
  Japan-Fans Blog Yayında! Toruga 20 5,851 05-01-2018, Saat:12:32 PM
  Japan Foundation “Winter Garden” Resim Sergisi (19 Nisan - 9 Mayıs 2018) Toruga 0 150 04-20-2018, Saat:10:23 PM
  Japan-Fans 7 Yaşında! Toruga 3 1,017 03-02-2018, Saat:11:25 PM
Son Yorum: Hilda
  Japan-Fans Twitter Sayfası! Toruga 10 5,691 03-17-2017, Saat:06:56 PM
  Japan-Fans Facebook Sayfası! Toruga 12 6,339 03-08-2017, Saat:05:54 PM
  Japan-Fans 6 Yaşında! Toruga 8 2,253 03-01-2017, Saat:09:53 PM
Son Yorum: andacchi
  Japan-Fans & Asialogy İşbirliği Toruga 10 4,632 02-26-2017, Saat:05:49 PM
  İstanbul Japan Week 2017 (25-26 Şubat / 3-5 Mart 2017) Toruga 2 1,324 02-22-2017, Saat:07:56 AM
Son Yorum: Hilda
  Radio Japan-Fans Yeniden Yayında! Toruga 0 453 01-09-2017, Saat:02:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi