Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
Çok hastayım yaaa. Grip oldum. Burnum çok acıyor, boğazım çok kaşınıyor, kaşındığı için de çok kötü öksürüyorum. O yüzden bugün okula gitmedim. Babama dedim ki; ''Baba çok hastayım...'' babam da; ''Eeeee baba sözü dinlemezsen böyle hasta olursun.'' dedi. T^T T^T
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
aaaa ezgi burdamıymış yuppi iyki hasta oldun ezgi
Bul
Meb tabletini rootlasam mı ki?
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
Evden çıkmak istemiyorum T_T
Bul
Bulsam bulsam kendime yeni bir imza bulsam..
Bacaklarım hamlamış ya, çok kötü ağrıyorlar. Ühühühühühüüü T_T T.T
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
ya forumda ne dönüyo ve forumdaki filanca üyenin amacı ne anlamadım çıldırcam sonra falanca arkadaşım bana ne demeye kalktı ne demeye çalıştı yaa (falanca yabancı türkçesi az ve anlamadığım dilde konuştu) amacı ne niye her seferinde merhaba sana bişey diyecek ben sonrası faili meçhul çıldırcamm
Bul
Doktora, tıp öğrencisine sürekli vödö vödö yapan tiplerin de, bununla yetinmeyip doktor dövmeyi kutsal görev sayan ve bunda şaşılacak bir şey göremeyenlerin de doktorsuz kalmasını diliyorum. O "dünyanın parasını alıyor, tabi ki bakacak!" dediğiniz (en az altı sene sürünmüyorlar çünkü evet) insanlar olmasın da birbirinizin ilacı olun olabildiğiniz kadar.
[Resim: QvR6mZ.gif]
Adama "Ya benimsin ya da toprağın olabilirsin, e onu da artık sen bilirsin." dedim ve adam toprağı seçti ya.
Bul
Annem hasta oldugum gunler beni okula yollayip doktora gondermeyip doktor olmami bekliyo. T-T
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 3 622 11-22-2019, Saat:03:30 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi