Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Ok Rock
Taka'nın kardeşinin de grubu varmış adı My first story. Sesi abisine çok benziyor smile İnsallah onlar da iyi işler yaparlar. Bu arada yeni albümde çok iyi şarkılar var. Suddenly ve cry out mesela Big Grin
Bul
Son zamanlarda şu performansa aşığım One Ok Rock-Heartache : 
Bul
(09-16-2015, Saat:11:00 PM)ikbal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Son zamanlarda şu performansa aşığım One Ok Rock-Heartache : 

performansları çok etkileyici
Bul
(09-17-2015, Saat:01:30 PM)esra8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-16-2015, Saat:11:00 PM)ikbal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Son zamanlarda şu performansa aşığım One Ok Rock-Heartache : 

performansları çok etkileyici

Kesinlikle!!Çoğu zaman konserdeki performanslarını mp3'e çevirip dinliyorum.Grubun enerjisi konserlerde harika hele Taka'nın sesi kusursuz...
Bul
sanırım en sevdiğim grup şüphesiz one ok rock her bir şarkısının sözleri o kadar anlamlı ve güzel ki birde rock sound eklenince dadından yenmiyor <3 wherever you are notes'n word be the light kasabuta herbiri birbirinden güzel ...
Bul
son albümleri çok iyi smile
Bul
İlk dinlediğim J-rock guruplarındandır, ki nedense hala tek dinlediğim gurup. Düzenli olarak yeni kliplerini takip ediyorum.

İlk izlediğimde bana Mangayı hatırlatmıştı. Özelikle Taka Fermanı anımsatıyor nedense. O an bir aydınlanma yaşamıştım zaten o manga bizim bildiğimiz roman olan manga diye Big Grin

Acaba bir gün onlar da Türkiyede konser verir mi ki ?
(09-18-2015, Saat:10:38 PM)-dizikolik- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.İlk dinlediğim J-rock guruplarındandır, ki nedense hala tek dinlediğim gurup. Düzenli olarak yeni kliplerini takip ediyorum.

İlk izlediğimde bana Mangayı hatırlatmıştı. Özelikle Taka Fermanı anımsatıyor nedense. O an bir aydınlanma yaşamıştım zaten o manga bizim bildiğimiz roman olan manga diye Big Grin

Acaba bir gün onlar da Türkiyede konser verir mi ki ?
Bana da fermani animsatmisti taka ilk gördüğümde :-) gelseler keşke onlarda, inanıyorum gelecekler birgün onlarda ya da ben onlara gideceğim izlemeye ?
Bul
(09-19-2015, Saat:10:40 PM)çöl çiçeği Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bana da fermani animsatmisti taka ilk gördüğümde :-) gelseler keşke onlarda, inanıyorum gelecekler birgün onlarda ya da ben onlara gideceğim izlemeye ?

Çoğu kişide aynı etkiyi yapmış Big Grin
Gönül ister ki biz oraya Japonyaya gidelim.. Ama neden ikisi birden olmasın ?
Wherever you are' dan vazgeçemiyorum ♡
[Resim: The%2BWind%2BRises%2B8.gif]
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi