Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı
ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı

dl8GdJh.jpg

Davetiye başvuruları sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

---

Arkadaşlar, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. belirttiğim üzere NHK yetkilileri Hiroyuki Yamanaka-san ve Natsuki Saito-san ile bugün görüştüm. ABU TV Şarkı Festivali'ne katılmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle şunu belirtiyorum, etkinlik 28 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 20:00'de İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinlik ücretsizdir. Sizden bir ücret istenmeyecek. Şu anda kaç kişi alınır, alınacak net bilmiyoruz. TRT'den de gelecek haberleri bekliyoruz. 50-100 arası olabilir dedim ama sayı yükselebilir. Yani şu anda katılmak isteyen herkes mutlaka isimlerini yazdırsınlar. Fakat belli bir sayı istenirse bazılarınızı elemek zorunda kalacağız. Bu yüzden ilk başvuru yapanlardan olmak çok önemli.

Ve isminizi yazdırıp da gelmezseniz başkalarının hakkını yemiş olma durumu olabilir, dikkat edelim. Elimizden geldiğince durum değişikliğiniz olduğunda bana bildirebilirsiniz. Bu tip durumlarda sizi listeden çıkararak sizden sonrakinin üst basamağa çıkmasını sağlayacağız. Olabildiğince güncel ve doğru bir liste göndermek istiyoruz. Tabii ki son dakika olayları her zaman olabilir, buna yapabileceğimiz bir şey yok. Daha süre var, değişimler oldukça beni bildirin.

Özellikle bana tanıdıklardan başlayarak alım yapmam tembihlendi. Özellikle SCANDAL'la veya Japon müziğiyle ilgili olan kişilere öncelik vermeye öncelik göstereceğiz. Forum ortamında aktif olan kişilere ağırlık vereceğiz. Çünkü Japan-Fans için çalışmalarının karşılığını almalarını istiyorum hepsinin. Bunun dışında Japonya'yı gerçekten seven üyeler bizim için önceliklidir. Bize SCANDAL'ı ve Japonya'yı sevdiğinizi kanıtlayın.

Tüm Japan-Fans üyeleri davetiye için başvurabilecekler ve şöyle bir öncelik sıralamamız var.

1) Japan-Fans Yöneticileri (Süper Moderatör > Moderatör)
2) Japan-Fans Çevirmenleri, DJ'leri, Destek Ekibi üyeleri (Sıralama yok, ilk başvuran öncelikli)
3) Eski Japan-Fans Yöneticileri (Süper Moderatör > Moderatör)
4) Eski Japan-Fans Çevirmenleri, DJ'leri, Destek Ekibi üyeleri (Sıralama yok, ilk başvuran öncelikli)
5) Japan-Fans Üyeleri (Üyelerimizin foruma kayıt tarihleri, mesaj sayıları, foruma katkıları dikkate alınarak değerlendirme yapılacaktır. Yeni eski tüm üyeler başvurabilir.)

* Üyelerimiz içinde SCANDAL ve Japonya ile ilgili fan sayfası, bloğu vs. olanlar her zaman normal üyelerden daha önde yer alacaktır. Veya SCANDAL'ı çok sevenleriniz elbette vardır, onlara da öncelik tanıyacağım. Dolayısıyla bunları bana belirtin, ama sayfaların size ait olduğunu ve sevginizi kanıtlamalısınız.

Yapmanız gereken şey bana özel mesajla adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazıp gönderiyorsunuz. Ayrıca yanınızda arkadaş ve akraba da getirebilirsiniz. Onların da isimlerini ve mail adreslerini yollamalısınız, ismi yazılan olmayan etkinliğe giremeyecektir. Japan-Fans'a üyelerse üye isimlerini de belirtin. Onlar da yukarıdaki öncelik sıralamasına göre değerlendirilecektir. Fakat çağırdığınız kişilerden siz sorumlusunuz. Onların da Japonya ile bir şekilde alakalı olması iyi olabilir. Etkinlikte bizi mahçup etmeyecek kişiler olmalılar. Buna özellikle dikkat etmemi istedikleri için özel olarak belirtiyorum. Etik olarak fazla kontenjan kaplamamak için yanınızda +1, +2 kişi getirmenizi tavsiye ederiz. Çok kontenjan kaplayan davetiyeler de eğer sınırlama yapmamız istenirse elenebilirler.

Farklı üyelikler açarak, farklı isimler kullanarak yani kısacası sahtecilik yaparak davetiye almaya çalışmak yasaktır. Yakalanırsanız tüm davetiyeleriniz iptal edilir.

Sayı dediğim gibi şu anda belli değil, gerçekten gelmek isteyen kimseyi mağdur etmek istemeyiz. Fakat bir sayı belirlemesi yapılırsa eğer, ilk başvuranlar her zaman öncelikli olacaktır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca lütfen bu haberin yayılmasına yardımcı olun.

Sadece özel mesajla başvurular alınacaktır. Facebook ve Twitter üzerinden başvuru yapmayın, kabul edilmez.

Katılanlar sanırım 2-3 hafta içinde burada liste halinde açıklanacaktır. Bu süre uzayabilir de. Lütfen takipte kalın.

Bu süreçte bana buraya yazarak, özel mesajla, Twitter'dan veya Facebook sayfalarımızdan da ulaşabilir, sorularınızı gönderebilirsiniz. Umarım yardımcı olabiliriz.
1G1MWA.jpg
Öncelikle gerçekten teşekkürler böyle bir olanak sağladığınız için henüz yeni üyeyim şansım pek olmayabilir ama tüm arkadaşlara şans diliyorum S.C.A.N.D.A.L <3
Ara
ben jrock pop ve kpop çok seviyorum, sizi daha önce görmemiştim, bu konser haberini duymam vesilesi ile tanışmış olduk ^^;
ben de konsere gelmek istiyorum. Lütfen ismimi yazın !!! T___T
Ara
Sadece özel mesajla yapılan başvurular kabul edilecektir. Yukarıda anlatıldığı biçimde başvurunuzu yapın arkadaşlar, buraya yazarsanız listeye alınmazsınız.
1G1MWA.jpg
Evet ben de az önce başvurumu yaptım arkadaşlar. Umarım çok eğleneceğiz smile
Ara
scandal'ı canlı canlı izleyebilirim umarım birlikte eğlenebiliriz etkinliğe gelmeyi çok istiyorum istanbul'da yaşadığımdan kesin geleceğim seçilirsem smile
Ara
Scandal'ı görmek için sabırsızlanıyorum. Bu benim için çok çok önemli. Ümit ediyorum ki birlikte çok eğleneceğiz istanbul'da oturduğum için seçilirsem kesin geleceğim smile
Ara
Heart 
Diğer sosyal ağlardan takip ediyordum sayfayı ama şifreyi hep unuttuğumdan sitelere üye olma fobim vardı, demek SCANDAL vesile olacakmış üyeliğime  Big Grin Big Grin Big Grin
İnşallah gidecek arkadaşlarla gitme şansım olur.Çok heyecanlı.^^  Angel
Ara
(09-16-2015, Saat:09:08 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sadece özel mesajla yapılan başvurular kabul edilecektir. Yukarıda anlatıldığı biçimde başvurunuzu yapın arkadaşlar, buraya yazarsanız listeye alınmazsınız.

gomen heyecan yaptım birden Lol Lol Lol
Ara
Bende başvurumu an itibariyle yapmış bulunmaktayım. Umarım kazanırım SCANDAL'ı canlı olarak görmek en büyük hayallerimden bir tanesi. Yarışmaya katılan herkese başarılar ve bu yarışmayı düzenleyenlere sonsuz teşekkürler ^^
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  13. Ankara Japon Filmleri Festivali (23-26 Şubat 2017) Toruga 0 551 02-23-2017, Saat:04:53 PM
Son Yorum: Toruga
  12. İstanbul Japon Filmleri Festivali (4-5-6-11-12-13 Şubat 2016) Hilda 10 3,605 01-27-2017, Saat:11:26 PM
Son Yorum: la felicita
  ABU TV Şarkı Festivali Davetiye Açıklaması Toruga 41 8,551 10-27-2015, Saat:01:12 PM
  Türk Japon Gençlik Festivali (22 Mart 2015) Mitsukuni 2 1,498 03-21-2015, Saat:10:51 AM
Son Yorum: Mitsukuni
  11. Japon Filmleri Festivali (4-5-6-7-13-14 Şubat 2015) Toruga 1 1,215 01-23-2015, Saat:09:34 PM
  Japon Festivali (26 Ekim 2014) Toruga 19 9,013 11-09-2014, Saat:11:08 PM
  Japan-Fans Ödüllü Yarışması: Japonya İçin Yazıyorum! Toruga 44 16,871 06-22-2012, Saat:11:57 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi