Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bump Of Chicken (バンプ・オブ・チキン)
Üyelerden Naoi Yoshifumi eşini aldattığı için özür diledi. Twitter'ından yaptığı açıklamada, "Yakın zamanda benimle ilgili yayınlanan haberle ilgili olarak, o sırada birlike olduğum kadına içtenlikle cevap veremediğim için özür dilerim. Ayrıca her gün beni destekleyen dinleyicilerimden endişe ve sıkıntıya neden olduğum için özür dilerim." dedi.

Naoi ayrıca, "BUMP OF CHICKEN'ın müziğini seven dinleyicilere kötü hissettirdiğim ve müziğimize olan güveni kaybettirdiğim için korkuyorum ve hayal kırıklığına uğradım. Şu ana dek beraber çalıştığımız grup üyeleri Fujiwara Motoo, Masukawa Hiroaki ve Masu Hideo ve beni destekleyen ekip ile ailem için de üzgünüm." dedi.

Son olarak Naoi, "Geçmişteki benliğimi yansıtarak ve gelecekteki benliğimi düzelterek, müzik kariyerimde daha da çok çalışarak kaybettiğim güveni yeniden kazanmayı umuyorum." dedi.

18 Eylül'de Bunshun Online bir haber yayınlamış ve Naoi'nin ünlü olmayan bir kadınla görüldüğünü ve evli olduğu gerçeğini kadından sakladığını yazmıştı. Haberde ayrıca ajansından bir yönetim personelinin derginin yazı işleri bölümünü ziyaret ettiğini ve şu anda evli ve çocuklu olan Naoi'nin başka kadınlarla ilişki içinde olduğunu doğruladığı belirtildi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • livzyliz, ~Haruna~

Bu Konudaki Yorumlar
Bump Of Chicken (バンプ・オブ・チキン) - Yazar: Bessie. - 08-11-2013, Saat:04:19 PM
RE: Bump Of Chicken (バンプ・オブ・チキン) - Yazar: Toruga - 09-19-2020, Saat:11:23 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi