Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Kuralları
#1
Bölüm Kuralları

* Bu bölüme online anime izleme linkleri paylaşılabilir.
* Paylaşılacak videolar Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı olabileceği gibi, İngilizce Dublaj, İngilizce Altyazılı veya yalnızca Japonca Dublaj şeklinde de olabilir. İleride çeşitlilik artarsa bölüm içerisinde yeni bir kategorilendirme yapılacaktır.
* Paylaşılan animeler forumun desteklediği site linkleri üzerinden verilmelidir. (Youtube, Dailymotion, Vimeo vs.) Bunların yanında forumun desteklemediği bir video sitesi embed kod veriyorsa ve bu kod forumumuzda çalışıyorsa alternatif olarak bu sistem de kullanılabilir.
* Paylaşılacak Video'lar içerisinde, ortaklık projesi yürüttüğümüz web siteleri dışında, kesinlikle Türk fansub isim ve adresleri, site adresleri bulunamaz. Yalnızca çevirmen adı yer alabilir. TV kaydı Türkçe Dublaj videolarda ise yalnızca ripleyen adı, encode yapan adına izin vardır. Bu videoların kontrolü tüm yöneticilerin sorumluluğundadır.
* Açılacak başlıkların stili şu şekilde olacaktır.

Anime Adı (Japonca Adı) / Yılı / Online / Türkçe Altyazılı veya Türkçe Dublaj

Bu format dışında açılacak başlıklar düzenlenebilecek haldeyse bu şekilde düzenlenecek, düzenlenemeyecek haldeyse silinecektir.

* Her mesaja tek bölüm şeklinde paylaşım yapılmalıdır. İlk mesajda anime ile ilgili bilgilere değinilebilir veya Japan-Fans'da başlığı mevcutsa gönderme yapılabilir.

Herkese iyi paylaşımlar dilerim.
[Resim: ybUVZM.jpg]
[-] 3 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Hilda, kagami chan, ~Haruna~


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi