Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Dizi Öneri İsteği Başlığı - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (http://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Japonya (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: J-Drama (Japon Dizileri) (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Dizi Öneri İsteği Başlığı (/showthread.php?tid=15225)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - Denizchan - 06-20-2013

(01-11-2013, Saat:09:32 PM)albinaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.gençlik dizisi önerecek varmı ?

Kesinlike Switch Girl izle.Gülmek garanti.Birçok anticiye Japonyayı sevdirmiştir ^^

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - Utopian - 07-14-2013

Drama/Romantik türlerinde bir öneriniz var mı?

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - Janoomma - 08-10-2013

(07-14-2013, Saat:12:17 AM)Utopian Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Drama/Romantik türlerinde bir öneriniz var mı?

İzlemediysen Tatta Hitotsu no Koi veya Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olabilir.

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - bae min neul - 11-02-2013

ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?

RE: Dizi Öneri İsteği Başlığı - Toruga - 11-02-2013

(11-02-2013, Saat:07:59 PM)bae min neul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?

Hana Yori Dango ve Zenkai Girl deneyebilirsiniz.

RE: Dizi Öneri İsteği Başlığı - afazi - 11-02-2013

(11-02-2013, Saat:07:59 PM)bae min neul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben japon dizisi izlemeye yeni başladım ama ne izlemem gerektiğini bilmiyorum rich man poor woman , buzzer beat gibi dizileri izledim bana güzel birkaç dizi önerebilir misiniz ?

Komedi seversen : Tokyo Dogs,Gokusen,Samurai High School.
Dram seversen : One Liter Of Tears.
Gizem seversen : Orthros no Inu.
Aksiyon seversen : Bloody Monday.
Polisiye seversen : Mr.Brain.

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - bae min neul - 11-02-2013

çok teşekkür ederim smile

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - ArcEnCiel - 11-17-2013

Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç japon dizisi izlemedim bu yüzden de sizlerden öneri isteyeceğim. Personal Taste, Repply 1997 ve Master's Sun adlı kore dizilerini beğeniyorum. Yani kısacası romantik komedi hafif dramlı şeyler severim. Bu tarzlarda önerebileceğiniz bir dizi var mıdır? Bir de yakışıklı caponlar olursa tam olur gibi Big Grin

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - sabaku no gaara - 12-04-2013

drama isteyenlere one liter of tears i öneririm Big Grin

Cvp: Dizi Öneri İsteği Başlığı - GinKasumii - 12-14-2013

ben bu hafta My Boss My Hero yu izledim. ilk izlediğim japon diziydi ve cidden çok sevdim 3.kez izliyorum Toplamda 10bölüm.Cidden harika bir dizi.Güldürdü , ağladığımda oldu D: mutlaka izleyin Diziyi bitirdiğim zaman depresyona girdim Souka+Japonyayı çok seviyorum(alakasız oldu ama içimden geldi smile )