Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (http://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Japonya (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: J-Drama (Japon Dizileri) (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) (/showthread.php?tid=15007)

Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - Toruga - 03-19-2018

Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018)

[Resim: 8YroEd.jpg]

Dizinin Adı: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (Boys Over Flowers Season 2)
Japonca: 花のち晴れ〜花男 Next Season〜
Yönetmen: Yasuharu Ishii
Yazar: Yoko Kamio (manga), Erika Yoshida
Yayınlanan Kanal: TBS
Bölüm Sayısı: 11
Yayınlanan Tarih: 17 Nisan, 2018 - 26 Haziran, 2018
Yayın Zamanı: Salı 22:00

Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜), Nisan 2018'den itibaren TBS'de yayınlanmaya başlayacak olan Japon dizisidir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'dan 10 yıl sonrasını konu alacaktır.

Konu:

Orijinal F4'ün mezun olmasından sonra okul sürekli bir düşüş içindedir. Bu sırada kurulmuş olan Correct 5 okulun düşüşü için endişelenmektedir. Kulübün başı olan Haruto Kakuragi (Sho Hirano) aynı zamanda okulun da en popüler öğrencisidir. Ama sürekli kendisini güçlü gösterecek şeyleri online olarak satın almaktadır. Siparişleri verirken kahyasının adını kullanmaktadır. Oto Edogawa (Hana Sugisaki) ise oldukça fakir olup, okul içinde zengin birisi gibi davranmaktadır. Aynı zamanda bir markette yarı zamanlı olarak çalışmaktadır. Bir akşam Haruto Kakuragi'yi siparişini verdiği şeyleri almaya geldiğinde görür ve ertesi gün bunun bir sır olarak kalması için birbirleriyle sözleşirler. Aynı zamanda Oto Edogawa'nın rakip okulda okuyan Tenma Hase (Taishi Nakagawa) adında bir nişanlısı da vardır.

Oyuncular

Hana Sugisaki - Oto Edogawa
   Sho Hirano - Haruto Kaguragi
   Taishi Nakagawa - Tenma Hase
   Tatsuomi Hamada - Kaito Taira
   Marie Iitoyo - Megumi Nishidome
   Mio Imada - Airi Yama
   Jin Suzuki - Issa Narumiya
   Keisuke Nakata - Sugimaru Eiibi
   Haruka Kinami - Arisa Konno
   Keiko Horiuchi - Miyoko Hase
   Tet Wada - Kazuma Hase
   Kotaro Shiga - Kozo Kobayashi
   Saki Takaoka - Rie Hase
   Kenichi Takito - Iwao Kaguragi
   Momoko Kikuchi - Yukie Edogawa

Çeviri: Toruga
Kaynak: Wikipedia, Asian Wiki

---alisha'nın Çevirisi İle---

Online İzlemek İçin Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - Toruga - 04-07-2018

Diziye dair fragmanlar ve görseller yayınlandı.

---

[Resim: G9O4W2.jpg]

[Resim: y0rpJL.jpg]

[Resim: 6JLvpP.jpg]

[Resim: W7Lp8Y.jpg]

[Resim: 3EnlWA.jpg]

[Resim: Rnlp81.jpg]

[Resim: p6pNM0.jpg]

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - ~Haruna~ - 04-14-2018

[Resim: tumblr_p5j78taCUh1vpmpmko1_r1_540.gif]

[Resim: tumblr_p5j78taCUh1vpmpmko2_r2_540.gif]

[Resim: tumblr_p5j78taCUh1vpmpmko3_r2_540.gif]

[Resim: tumblr_p5j78taCUh1vpmpmko4_r2_540.gif]

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - Hananochihare - 03-16-2019

merhaba, acaba diziyi bu site de çevirecek mi ? 5. bölümden sonra türkçe çevirisini bulamadım da .

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - lilium - 03-23-2019

Merhaba. Bende 7 aydır dizinin kalan bölümlerinin çevrilmesini bekliyorum. 5. bölümden sonra devamı çevrilmemiş. Bir Hana Yori Dango hayranı olarak o kadar üzgünüm ki, Hana Nochi Hare dizisi bizim geçmişimizin anılarıydı resmen. Bazen duygulandım. 5. bölüme kadar bir tebessümle izledim. Ama bi yandan o kadar üzgünüm ki çeviri yarım bırakılmış. Açıkcası anlayarak izlemek istediğim için Ingilizce izlemek istemiyorum. Aktif olan nadir yerlerdensiniz. Rica ediyorum kalan bölümleri çevirir misiniz?

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - selma._kevser.x - 07-17-2019

çok güzelll ....

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - Skylilios - 07-19-2019

Bölümleri nerden izleyebilirim?

Cvp: Hana Nochi Hare ~HanaDan Next Season~ (花のち晴れ〜花男 Next Season〜) (2018) - livzyliz - 08-12-2019

(03-23-2019, Saat:12:29 AM)lilium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba. Bende 7 aydır dizinin kalan bölümlerinin çevrilmesini bekliyorum. 5. bölümden sonra devamı çevrilmemiş. Bir Hana Yori Dango hayranı olarak o kadar üzgünüm ki, Hana Nochi Hare  dizisi bizim geçmişimizin anılarıydı resmen. Bazen duygulandım. 5. bölüme kadar bir tebessümle izledim. Ama bi yandan o kadar üzgünüm ki çeviri yarım bırakılmış. Açıkcası anlayarak izlemek istediğim için Ingilizce izlemek istemiyorum. Aktif olan nadir yerlerdensiniz.  Rica ediyorum kalan bölümleri çevirir misiniz?

Merhaba, eğer hala istiyorsanız 5.bölümden sonrasını  çevirebilirim fakat dizinin altyazısız olarak yayınlandığı bir site bulamadım. Siz öyle bir site biliyorsanız lütfen bana yazın.