Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (http://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Forum Hakkında (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Forum: Duyurular (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Konu Başlığı: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı (/showthread.php?tid=12430)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - Toruga - 09-16-2015

ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı

[Resim: dl8GdJh.jpg]

Davetiye başvuruları sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

---

Arkadaşlar, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. belirttiğim üzere NHK yetkilileri Hiroyuki Yamanaka-san ve Natsuki Saito-san ile bugün görüştüm. ABU TV Şarkı Festivali'ne katılmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle şunu belirtiyorum, etkinlik 28 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 20:00'de İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Etkinlik ücretsizdir. Sizden bir ücret istenmeyecek. Şu anda kaç kişi alınır, alınacak net bilmiyoruz. TRT'den de gelecek haberleri bekliyoruz. 50-100 arası olabilir dedim ama sayı yükselebilir. Yani şu anda katılmak isteyen herkes mutlaka isimlerini yazdırsınlar. Fakat belli bir sayı istenirse bazılarınızı elemek zorunda kalacağız. Bu yüzden ilk başvuru yapanlardan olmak çok önemli.

Ve isminizi yazdırıp da gelmezseniz başkalarının hakkını yemiş olma durumu olabilir, dikkat edelim. Elimizden geldiğince durum değişikliğiniz olduğunda bana bildirebilirsiniz. Bu tip durumlarda sizi listeden çıkararak sizden sonrakinin üst basamağa çıkmasını sağlayacağız. Olabildiğince güncel ve doğru bir liste göndermek istiyoruz. Tabii ki son dakika olayları her zaman olabilir, buna yapabileceğimiz bir şey yok. Daha süre var, değişimler oldukça beni bildirin.

Özellikle bana tanıdıklardan başlayarak alım yapmam tembihlendi. Özellikle SCANDAL'la veya Japon müziğiyle ilgili olan kişilere öncelik vermeye öncelik göstereceğiz. Forum ortamında aktif olan kişilere ağırlık vereceğiz. Çünkü Japan-Fans için çalışmalarının karşılığını almalarını istiyorum hepsinin. Bunun dışında Japonya'yı gerçekten seven üyeler bizim için önceliklidir. Bize SCANDAL'ı ve Japonya'yı sevdiğinizi kanıtlayın.

Tüm Japan-Fans üyeleri davetiye için başvurabilecekler ve şöyle bir öncelik sıralamamız var.

1) Japan-Fans Yöneticileri (Süper Moderatör > Moderatör)
2) Japan-Fans Çevirmenleri, DJ'leri, Destek Ekibi üyeleri (Sıralama yok, ilk başvuran öncelikli)
3) Eski Japan-Fans Yöneticileri (Süper Moderatör > Moderatör)
4) Eski Japan-Fans Çevirmenleri, DJ'leri, Destek Ekibi üyeleri (Sıralama yok, ilk başvuran öncelikli)
5) Japan-Fans Üyeleri (Üyelerimizin foruma kayıt tarihleri, mesaj sayıları, foruma katkıları dikkate alınarak değerlendirme yapılacaktır. Yeni eski tüm üyeler başvurabilir.)

* Üyelerimiz içinde SCANDAL ve Japonya ile ilgili fan sayfası, bloğu vs. olanlar her zaman normal üyelerden daha önde yer alacaktır. Veya SCANDAL'ı çok sevenleriniz elbette vardır, onlara da öncelik tanıyacağım. Dolayısıyla bunları bana belirtin, ama sayfaların size ait olduğunu ve sevginizi kanıtlamalısınız.

Yapmanız gereken şey bana özel mesajla adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazıp gönderiyorsunuz. Ayrıca yanınızda arkadaş ve akraba da getirebilirsiniz. Onların da isimlerini ve mail adreslerini yollamalısınız, ismi yazılan olmayan etkinliğe giremeyecektir. Japan-Fans'a üyelerse üye isimlerini de belirtin. Onlar da yukarıdaki öncelik sıralamasına göre değerlendirilecektir. Fakat çağırdığınız kişilerden siz sorumlusunuz. Onların da Japonya ile bir şekilde alakalı olması iyi olabilir. Etkinlikte bizi mahçup etmeyecek kişiler olmalılar. Buna özellikle dikkat etmemi istedikleri için özel olarak belirtiyorum. Etik olarak fazla kontenjan kaplamamak için yanınızda +1, +2 kişi getirmenizi tavsiye ederiz. Çok kontenjan kaplayan davetiyeler de eğer sınırlama yapmamız istenirse elenebilirler.

Farklı üyelikler açarak, farklı isimler kullanarak yani kısacası sahtecilik yaparak davetiye almaya çalışmak yasaktır. Yakalanırsanız tüm davetiyeleriniz iptal edilir.

Sayı dediğim gibi şu anda belli değil, gerçekten gelmek isteyen kimseyi mağdur etmek istemeyiz. Fakat bir sayı belirlemesi yapılırsa eğer, ilk başvuranlar her zaman öncelikli olacaktır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca lütfen bu haberin yayılmasına yardımcı olun.

Sadece özel mesajla başvurular alınacaktır. Facebook ve Twitter üzerinden başvuru yapmayın, kabul edilmez.

Katılanlar sanırım 2-3 hafta içinde burada liste halinde açıklanacaktır. Bu süre uzayabilir de. Lütfen takipte kalın.

Bu süreçte bana buraya yazarak, özel mesajla, Twitter'dan veya Facebook sayfalarımızdan da ulaşabilir, sorularınızı gönderebilirsiniz. Umarım yardımcı olabiliriz.Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - FyukaiDesu - 09-16-2015

Öncelikle gerçekten teşekkürler böyle bir olanak sağladığınız için henüz yeni üyeyim şansım pek olmayabilir ama tüm arkadaşlara şans diliyorum S.C.A.N.D.A.L <3


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - lantis - 09-16-2015

ben jrock pop ve kpop çok seviyorum, sizi daha önce görmemiştim, bu konser haberini duymam vesilesi ile tanışmış olduk ^^;
ben de konsere gelmek istiyorum. Lütfen ismimi yazın !!! T___T


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - Toruga - 09-16-2015

Sadece özel mesajla yapılan başvurular kabul edilecektir. Yukarıda anlatıldığı biçimde başvurunuzu yapın arkadaşlar, buraya yazarsanız listeye alınmazsınız.


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - andacchi - 09-16-2015

Evet ben de az önce başvurumu yaptım arkadaşlar. Umarım çok eğleneceğiz smile


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - ebru5 - 09-16-2015

scandal'ı canlı canlı izleyebilirim umarım birlikte eğlenebiliriz etkinliğe gelmeyi çok istiyorum istanbul'da yaşadığımdan kesin geleceğim seçilirsem smile


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - esra8 - 09-16-2015

Scandal'ı görmek için sabırsızlanıyorum. Bu benim için çok çok önemli. Ümit ediyorum ki birlikte çok eğleneceğiz istanbul'da oturduğum için seçilirsem kesin geleceğim smile


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - fistikyesili - 09-16-2015

Diğer sosyal ağlardan takip ediyordum sayfayı ama şifreyi hep unuttuğumdan sitelere üye olma fobim vardı, demek SCANDAL vesile olacakmış üyeliğime  Big Grin Big Grin Big Grin
İnşallah gidecek arkadaşlarla gitme şansım olur.Çok heyecanlı.^^  Angel


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - lantis - 09-16-2015

(09-16-2015, Saat:09:08 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sadece özel mesajla yapılan başvurular kabul edilecektir. Yukarıda anlatıldığı biçimde başvurunuzu yapın arkadaşlar, buraya yazarsanız listeye alınmazsınız.

gomen heyecan yaptım birden Lol Lol Lol


Cvp: ABU TV Şarkı Festivali İçin Davetiye Dağıtımı - cooledit - 09-16-2015

Bende başvurumu an itibariyle yapmış bulunmaktayım. Umarım kazanırım SCANDAL'ı canlı olarak görmek en büyük hayallerimden bir tanesi. Yarışmaya katılan herkese başarılar ve bu yarışmayı düzenleyenlere sonsuz teşekkürler ^^