Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

ekomago35
(Düceyye el-Arâbî)
Düceyye el-Arâbî


Üyelik Tarihi: 06-14-2012
Doğum Tarihi: Gizli
Şu anki Tarih: 08-06-2020 Saat: 01:39 PM
Durum: Çevrimdışı

Forum Bilgileri
Kayıt Tarihi: 06-14-2012
Son Ziyareti: 08-13-2013, Saat:01:58 PM
Yorumları: 50 (Günlük ortalama 0.02 | Toplam yorumların %0.04)
(Tüm Yorumlarını Gör)
Konuları: 0 (Günlük ortalama 0 | Toplam konuların %0)
(Tüm Konularını Gör)
Aktiflik Süresi: 4 Saat, 47 Dakika, 55 Saniye
Aldığı Toplam Teşekkür: 0 (0 / 0 günde | 23050 toplam / yüzde 0)
(Teşekkür Aldığı Tüm BaşlıklarTeşekkür Aldığı Tüm Mesajlar)
Ettiği Toplam Teşekkür: 0 (0 / 0 günde | 23066 toplam / yüzde 0)
(Teşekkür Ettiği Tüm BaşlıklarTeşekkür Ettiği Tüm Mesajlar)
Rep Puanı: 2 [Ayrıntılar]

İletişim Bilgileri
Web Sitesi: http://www.facebook.com/ekomago35

ekomago35, Hakkında Kişisel Bilgiler
Cinsiyet: Bay
Yer: Seferihisar
Biyografi: «EY ZALİM Ben, Kûfâ soyundan Nusred Bin Zâhir'in oğlu Düceyye el-Arâbî. Çöl sırtlanlarına yem olmuş ve henüz üzerindeki kan lekeleri kurumamış ceylan derisinden parşömene yazdığım bu uyarıyı okumak, seni tehlikeye düşürecektir. Eğer ki tereddüt ediyorsan, uzak dur!
Ey Zât-ı Mechûl, sana ötelerin sönmeye yüz tutmuş, kesif kokulu, alacakaranlık mahzeninden zaman kadar yaşlı cinnî zındıklar tarafından apar-topar hapsedildiğim bilinmeyen Azzakra diyarının yasak zindanından sesleniyorum.
EY MERHAMETLİ GENÇ Aklına hâkim hiç bir insanın kavramayı umut dâhî edemeyeceği sinsî ve cüzâmlı rûhların tılsımlarıyla zincirlenmiş bu zifirî dehlizde çürüyüp gideceğim, biliyorum...

Lâkin; hiç bir mahlûkâta benzemeyen, sivri dişli, aç Azzakra fareleri kemirmez ve ardına saklandığım küflü zindan taşları çürütmez de eline ulaşırsa... Oku, dinle ve gör!

Bütün etleri lime lime edilerek habis dehşetlere mârûz kalmış pis bir kâinât bizimkisi ve lânet okunacak kadar yoz kâinâtın unutulmuş köşelerindeki gölgelerinde saklanmışlara bir bak! Evet! Safran renkli şafakların korkunç alacasında pusuya yatmış, adı zikredilmez, kâfir cinnîlere iyice bir bak! Ağır işkencelere mârûz kalmış bulanık belleklerimiz, o merhametsiz eskiler tarafından tekrar istilâ edilecek.
Onların geri dönecekleri gün, yakındır. İblis'e köle olmuş kadimlerin perdesi yıkılacak ve tüm o iğrenç ürpertiler, nefretli karabasanlar uyanıp haykıran o meşrû engerekleriyle bize saldıracaklar!

Ey bu satırları okuyan Merhametli Zât! Yemin olsun ki, o saat, yaklaşıyor. Fezânın kapkara bir ölüm gibi çökeceği ve oyulmuş tek gözüyle zındıkça sizi gözetleyeceği gün kıyamet habercisi Dabbet-ül Arz'dan kaçış olmayacak ve Bil ki bu parşömeni okuyarak yasak bilgilere ulaştın. Dabbe'nin örümcek ağları seni yakalamadan, gördüğün herkese onu anlat ki sana bir kurtuluş vesîlesi olsun.»


Forum İmzası
Gerçek İle Rüyanın Yer Değiştirmesi İle Yer Yüzünü Alt Üst Etmeye Hazırmısın