Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
May J. Konseri İçin Yapılacak Twitter Etkinlikleri (11-12 / 14-15 Mayıs 2013)

[Resim: 5DvXRYE.jpg]

May J. konserini daha fazla kişiye duyurabilmek ve May J.'nin de konser için heyecanlanan onu bekleyen kişilerin varlığından haberdarlığını sağlamak adına Japan-Fans olarak 2 twitter etkinliği düzenleyeceğiz.

1. #MayJComingToTurkey -- 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde yapılacak bir etkinliktir. Amaç konserin haberdarlığını artırabilmek. Japan-Fans Twitter hesabı haftasonu boyunca May J. hakkında bilgileri, resim ve videoları bu hashtag altında paylaşacak. Siz de bu hashtag'le yazacağınız her twit'le bize destek verebilirsiniz.

2. #WelcomeToTurkeyMayJ -- 14-15 Mayıs 2013 tarihlerinde yapılacak bu ikinci etkinlik ise May J.'ye hoşgeldin demek amaçlı olacak.

İki etkinlikte de dikkat edilmesi gereken husus amacın trend topic oluşturmak değil, May J.'nin durumdan haberdar olmasını sağlamak ve Türkiye hakkında bir şeyler yazmasıdır. Dolayısıyla twit'lerinizde May J.'nin twitter kullanıcı adı da bulunursa (yani mention yaparsanız) çok daha etkili olacaktır.

Bu duyuruyu olabildiğince yaymanızı ve destek vermenizi bekliyoruz. Japon severlerin gerçek sesini birlikte duyuralım. ;)
Güzel haber. Bir aksilik çıkmadığı sürece ben buradayım. Cool
#MayJComingToTurkey etkinliğimiz ve paylaşımlarımız az sonra başlıyor. Bu hashtag'le twit atarak destek verebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#MayJComingToTurkey etkinliğimiz ve paylaşımlarımız bugün de devam ediyor. Bu hashtag'le twit atarak destek verebilirsiniz.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
bu başlığı yeni gördüm ama, May J. Türkiye konseri yapıldı mı? yapılacak mı? eğer kaçırırsam gerçekten çok üzülürüm...
(05-26-2013, Saat:11:13 AM)mutlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bu başlığı yeni gördüm ama, May J. Türkiye konseri yapıldı mı? yapılacak mı? eğer kaçırırsam gerçekten çok üzülürüm...

Evet yapıldı.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.