Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif]
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Öncelikle merhaba! Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. konusunda da belirtildiği gibi, Trendy'de Koreli sanatçıların poster ve röportajlarının yayınlandığını biliyoruz. Biz de -haklı olarak- dergilerde, Japon ünlülerin poster ve röportajlarını istiyoruz. Şimdiye kadar birkaç Japon ünlünün posteri yayınlandı bile. Yani, böyle şeyler tamamiyle isteğe bağlı.
Bu konu ise, posterler için değil, yine Trendy dergisindeki "Fan Club" bölümüyle ilgili. Fan Club bölümü tamamen fanlara adanmış-fanların yazılarının yayınlandığı bir bölüm. Herhangi bir ünlüye sevgimizi göstermek, doğumgünü kutlamaları, sanatçıların çıkışlarının yıldönümleri vb. gibi durumlar için yazılmış yazılar, derginin aldığı mesaj sayısıyla orantılı olarak yayınlanıyor. Bu sefer, forumumuz için bunu başarmayı deneyeceğiz!
İlk denememiz olduğu için, hayranlık ve sevgimizi anlatan mesajların iyi bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Ve, başarı için 'hepimiz' belirli günlerde mesaj yollamalıyız. Mesajlarımıza kullanıcı adımızı ve forumumuzu eklememiz de gerekiyor. Bu yazılar, hep fanların hem de forumumuzun varlığını gösterir. İnsanları haberdar etmek için -şimdilik- daha iyi bir yöntemimiz yok gibi. smile
İlk denememiz için bir grup seçmenin iyi olacağını düşündüm, buyrun fikirlerimizi paylaşalım! smile
Son olarak; projeye katılmak için yapmanız gereken trendy@hurriyet.com.tr adlı e-mail adresine, konu başlığına POSTA yazarak, 'karar verdiğimiz sanatçı' ile ilgili yazılarımızı forumumuzun adıyla bildirmek.
Edit: Tek bir e-maille alınan toplu mesajlar daha çok ilgi çekiyormuş, bu yüzden de kararlaştırınca yazılarınızı bana özel mesaj atmanız daha iyi olabilir, bense tek e-maille iletirim dergiye.
Başlığın en başında bundan sonra projeler konusunda Queen.'in de yetkili bir üyemiz olduğunu belirtmekte yarar görüyorum. Üyelerimizden poster konusunda da fan club yazıları konusunda da destek bekliyoruz. Ganbare!
Peki ilk olarak hangi grubu seçeceğiz. Biliyorsunuzki herkes kendi sevdiği grubu söylemek isteyecektir ^^
(05-06-2013, Saat:08:41 PM)mako_chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Peki ilk olarak hangi grubu seçeceğiz. Biliyorsunuzki herkes kendi sevdiği grubu söylemek isteyecektir ^^
Bu hafta bitimine kadar biraz sizin fikirleriniz öğrenmek istiyorum. Haftaya en çok tercih edilen grupla başlar, yazıları yayınlatıncaya kadar çalışır, başarırsak başka bir gruba geçeriz diye düşündüm Big Grin
İşin aslı, fazla uğraştıracak gibi görünüyor, ama pek çok mesajın yakın zamanlara onlara ulaşması bizim şansımızı artırır. Bu yüzden aynı günlerde mesaj atacağız. smile
O zaman ben Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. diyorum ^^
Forumdaki popülerlik durumuna bakarsak AKB48'le başlamak mantıklı olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca grup geçen aylarda basında da yer buldu. Dolayısıyla ilgi çekici olabilir.
AKB48 ile başlamak güzel olur eğer kararlaştırılırsa bende mesaj atarım ^^
Arkadaşlar, destek verelim lütfen. ^^
Evet AKB48 veya The Gazette olabilir.Ama ben takibikide AKB48 diyorum^^
Bence hiç söylemeyelim AKB48'i herkes bilmesin bir farkımız olsun Tongue Şaka bir yana akb diyorum.
Sayfalar: 1 2