Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Fujii Shuuka (藤井萩花) (Eski Üye)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Fujii Shuuka (藤井萩花)

[Resim: pWvMAz.jpg]

Pozisyonu: Dansçı
Doğum Tarihi: 14 Ekim 1994
Doğum Yeri: Osaka
Kan Grubu: A
Boyu: 1.66 cm
Favori Artistleri: JASMINE, Rihanna, Ciara
Favori Filmleri: Léon: The Professional, Watashi no Atama no Naka no Keshigomu, What Happens In Vegas
Hobileri: 1 kişilik karaoke, saç ve makyaj yapmak, alışveriş

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

*  Kız kardeşi, Happiness üyesi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ile beraber 2016'da çıkış yapan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adlı grubun üyesidir.

22 Ekim 2017'de, kendisine boyun fıtığı (servikal disk hernisi) tanısının konduğunu ve iyileşmek için bir süre ara vereceğini açıkladı.

31 Aralık 2017'de, Fujii Shuuka, Flower ve ShuuKaRen'den mezun olacağını ve de eğlence sektöründen çekileceğini açıkladı.
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. hesabı ilk mesaja eklenmiştir.
Fujii Shuuka, Flower ve ShuuKaRen faaliyetlerini boyun fıtığı (servikal disk hernisi) yüzünden durdurmak zorunda kaldığını açıkladı.

Grubun resmi sitesinden, belirtilerin 3 yıl önce ortaya çıktığını ve en son yer almak istemesine rağmen temmuzdaki E.G.family'nin "E-girls LIVE 2017 ~E.G.EVOLUTION~" adlı etkinliğine katılamadığını belirtti. Boynunda ağrı ve sol kolunda uyuşma hissettiğinde doktora gitmiş ve boynundaki 4. ve 5. diskte kayma olduğu ortaya çıkmış. Şu anda tedavi altında.

Flower, Shuuka tedavi sürecindeyken faaliyetlerine devam edecek. Bunun dışında ShuuKaRen'in 10 Kasım'da dijital single yayınlaması planlanıyor ve solo photobook'u da 30 Kasım'da yayınlanacak. Shuuka, "Kapasitem yettikçe modelliğe ve diğer her neyseye devam edeceğim. Herkesi mutlu etmek için ne yapmam gerektiğini düşüneceğim." şeklinde açıklama yaptı.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Geçmiş olsun, umarım iyileşir çabucak.
"萩花 Fujii Shuuka" adlı solo photobook'unun Rakuten, 7net (bonus mini photobook ile beraber), HMV ve Amazon JP için kapağı;

[Resim: RO8PdZ.jpg]

EGFC ve EGfamily mobile üyelerine özel kapağı;

[Resim: qJQJqV.jpg]

31 Aralık'ta Fujii Shuuka, Flower ve ShuuKaRen'den mezun olacağını ve de eğlence sektöründen çekileceğini açıkladı.

22 Ekim'de, kendisine boyun fıtığı (servikal disk hernisi) tanısının konduğunu ve iyileşmek için bir süre ara vereceğini açıklamıştı. 31 Aralık'ta, mesaj ile belirtilerinin şiddetlendiğini ve yakın zamanda durumunun düzelemeyeceğini aktardı. Bunun yüzünden kariyeri ve geleceği hakkında düşünmüş ve sanat, fotoğrafçılık ve moda üzerine eğitim almak için eğlence sektöründen çekilmeye karar vermiş.

Fujii Shuuka'nın mezuniyeti ile ShuuKaRen ikilisi de dağılmış oluyor.

Kaynak: E.G family Wiki
Çeviri: ~Haruna~
Üzüldüm... Umarım bundan sonra her şey istediği gibi gider.  Angel