Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Arashi (嵐) - Haberler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(01-27-2019, Saat:04:26 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arashi 2020 sonunda aktivitelerini durduracaklarını açıkladı. Fan Kulüp sitesine bir video mesajı gönderdikten sonra bugün akşam saatlerinde bir basın toplantısı yaparak durumu açıkladılar.

Grup 2020'de 20. yılını kutlayacak ve bu nedenle "farklı yollara yürümek" için doğru zaman olduğunu düşünmüşler.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Johnny's için büyük bir kayıp daha. Daha uzun bir süre var ama şimdiden yolları açık olsun.

Ne!? Gerçekten inanılacak gibi değil... Grup üyelerinin evlenmek istedikleri ile ilgili çok dedikodu dolaşıyordu, özellikle de Nino ile ilgili. Ama bu şekilde olacağını hiç tahmin etmemiştim. Çok büyük bir kayıp, üzüldüm...  Sad  Arashi üyelerini daha çok göreceğiz eminim ama bir arada olmayacaklar.
Arashi hep vardı, hep de var olacak gibiydi. =) çok acayip (bir yandan da çok doğal tabii XD)
Arashi adeta Efes'teki antik sütunlar gibiydi
Yapılan açıklama "ara vermek" şeklindeymiş, dağılmak demek biraz yanlış olur. Özellikle MJ ve Aiba bunu belirtmişler. Bu durumu isteyen Ohno'ymuş ve grup üyeleri ile konuşup ortak bir karar almışlar.

Umarım üyeler çok iyi dinlenirler, 20 yılını eğlence sektörüne vermek hiç kolay değil. Gelecekte ne olacağı belli değil ama umarım bir gün Arashi'yi tekrar bir arada görebiliriz...
(01-27-2019, Saat:09:00 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yapılan açıklama "ara vermek" şeklindeymiş, dağılmak demek biraz yanlış olur. Özellikle MJ ve Aiba bunu belirtmişler. Bu durumu isteyen Ohno'ymuş ve grup üyeleri ile konuşup ortak bir karar almışlar.

Umarım üyeler çok iyi dinlenirler, 20 yılını eğlence sektörüne vermek hiç kolay değil. Gelecekte ne olacağı belli değil ama umarım bir gün Arashi'yi tekrar bir arada görebiliriz...

Aslında aynı şey, ara verecek olsalar bu şekilde duyurmazlardı. "Kendi yolumuza gideceğiz", "özgür olarak yaşamak istiyoruz" gibi ifadeler kullanılmazdı. Aktivitelerini durduracak olmaları maalesef ayrılacakları anlamına geliyor.
"Ara veriyorlar" şeklinde gelen uyarılar neticesinde biz de haberi "aktivitelerini durduruyorlar" olarak değiştirdik. Bu konuda detaylı açıklama Twitter hesabım üzerinden yapılmıştır.Arashi, "BRAVE" adlı yeni single'ını 11 Eylül'de yayınlayacak.

Şarkı, NTV'nin "Rugby World Cup 2019 Japan Tournament" yayını için tema şarkısı olarak kullanılacak. Single, sadece bir şarkı ve 54 dakikalık DVD/Blu-ray içeriği ile gelecek.

Ayrıca grup, "5 × 20 All the BEST !! CLIPS 1999-2019" adlı müzik klipleri koleksiyonunu 16 Ekim'de yayınlayacak. Koleksiyon, "A ・ RA ・ SHI" klibinden 2018'de yayınlanan "Kimi no Uta"ya kadar 63 klip içerecek. Limited Edition, albüm ve ana şarkı olmayan diğer klipleri içeren bonus disk ile gelecek.

Arashi, THE MUSIC DAY 2019'de "BRAVE"i seslendirdi.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arashi ‘5X20 All The Best’ albümüyle bu sene dünya genelinde ilk haftasında en çok satan albümler arasında 1.3M satış ile 2. sırada!
Gözlerim beni yanıltmıyorsa Arashi resmi Youtube kanalı açtı ve kliplerini eklemişler. smile

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

(10-09-2019, Saat:10:30 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Gözlerim beni yanıltmıyorsa Arashi resmi Youtube kanalı açtı ve kliplerini eklemişler. smile

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


Gözlerime inanamıyorum... Lol Şarkılar ayrıca Apple Music, Spotify ve Amazon Music'e eklenmiş.
[Resim: aramajapan.com-did-arashi-did-arashi-3.png]

Arashi grup üyelerinden Kazunari Ninomiya (36) 5 senedir spiker Ayako Ito (38) ile çıkıyordu. 12 kasım da Ninomiya Kazunari resmi fanclubu üyelerine el yazısıyla yazdığı mektupla evlendiğini duyurdu. Mektupta; 

''1999 yılından şimdiye kadar 20 yıl geçti. Hayranlarımdan en büyük desteği aldım. Herkese gerçekten minnettarım. Arashi üyesi olarak hayatımın yarısı grupla geçti. Ama bugün, burada bir karar vermek zorundayım ve hayranlarıma rapor vermek istiyorum. Bu ani duyuru birçok insanı korkutacak olsa da,bu kararı verdikten sonra herkesin ''Çok güzel!!'' dediğini duymayı umuyorum. Bundan sonra,hiç bir değişiklik olmayacak. Gelecek yıl, Kazunari Ninomiya sıkı çalışmaya devam edecek. Herkesin desteğini alırsam çok mutlu olacağım.'' yazılı bir mektup yolladı.

Tabii bu durumdan bütün Kazunari Ninomiya hayranları büyük şaşkınlık ve şok içindeydi. Kimi hayranı onu tebrik etti ve mutlu olmasını diledi.. Kimisi de bu durumdan hiç memnun olmadı.. Büyük üzüntü içindeydi.. Huh   

Cool
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9