Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Arashi (嵐) - Haberler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
"Japonism" geçen hafta 3,513 kopya satarak albüm toplam 1,001,000 kopya satmış oldu. Bu Arashi'nin 1 milyona ulaşan 3 albümü.

----

Arashi yeni single'ı "Fukkatsu LOVE" 24 Şubat'ta yayınlayacağını açıkladı. "Fukkatsu LOVE" Takeuchi Mariya tarafından yazılmış, Yamashita Tatsuro tarafından da bestelenmiş.

Şarkı "NTT docomo's 'd Hits' CM" reklamı için kullanılacak.

Regular Edition ve Limited Edition olarak satışa sunulacak. Limited Edition "Fukkatsu LOVE" klibi ve klip yapım aşamalarını içeren DVD ile beraber gelecektir, CD 3 parça içerecek. Regular Edition 8 parça (4 şarkı) içerecek.

Kaynak:  tokyohive
Çeviri: ~Haruna~
Kapaklar:

[Regular Edition]

[Resim: 4bnM2G.jpg]

[Limited Edition]

[Resim: vnDpzz.jpg]
Arashi 'THE JAPAN GOLD DISC AWARD'da 'Yılın Sanatçısı' ödülünü aldı. Bu ödül yıl boyunca en çok satış yapan sanatçıya verilmektedir. Arashi daha önceki yıl da bu ödülün sahibi oldu, toplamda 4 kez kazanmıştır.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arashi 18 Mayıs'ta "I seek / Daylight" adlı yeni double-A single yayınlayacak.

"I seek" Satoshi Ohno'nun yeni dizisi "Sekaiichi Muzukashii Koi"nin ana parçası olarak kullanılacak. Dizi NTV'de 13 Nisan 22:00'da başlayacak. "Daylight" ise Matsumoto Jun'un yeni dizisi "99.9 -Keiji Senmon Bengoshi-" için kullanılacak. Dizi TBS'de 17 Nisan'da 21:00'da başlayacak. Matsumoto dışında, dizinin diğer başrolü Ikeda Takafumi olarak da bilinen Rekishi olacak.

Single 3 farklı sürüm olarak satışa sunulacak: Limited Edition 1, Limited Edition 2 ve Regular Edition. Limited Edition'lar iki parçayı içeren CD ve DVD gelecek. Limited Edition 1 DVD'de "I seek"in klibi ve yapım aşamaları görüntülerini içerirken, Limited Edition 2 DVD'si "Daylight"ın klibi ve yapım aşamaları görüntülerini içerecek. Son olarak Regular Edition fazladan 2 şarkı içerecek.

Tracklist:

Kaynak:  tokyohive
Çeviri: ~Haruna~
Arashi'nin son single'ı "I seek/Daylight" toplam 737,951 kopya satarak Oricon "Haftalık CD Single Sıralaması"nda 1. sıarada!

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Oldukça yüksek bir rakam. Tebrikler Arashi! Bravo
Arashi'nin 5 Dome Turu Kasımda Başlıyor!

Arashi bu sene de dome turu ile geri dönüyor. "ARASHI LIVE TOUR 2016-2017" adlı bu tur kasım ayında başlıyor.

Bu sefer, grup 5 önemli domede performans sergileyecek; Sapporo Dome, Tokyo Dome, Kyocera Dome Osaka, Nagoya Dome veFukuoka Yahuoku! Dome.

[ARASHI LIVE TOUR 2016-2017]

Kaynak:  tokyohive
Çeviri: ~Haruna~
50. Single Eylül'de Yayınlanacak!

Arashi'nin 50. single'ı "Power of the Paradise" 14 Eylül'de yayınlanacak. Başlıca şarkı NTV'nin "Rio de Janeiro 2016" yayını için kullanılacak, ayrıca Sakurai Sho bu yayının ana kadrosunda yer alıyor.

"Power of the Paradise"nin atletler ve zorluk çeken insanlar için destek veren bir şarkı olacağı söylendi. Etrafınızı saran pozitif tınıya, canlandırıcı dinçlik ve nazikliğe sahip bir şarkı.

50. single, Limited (CD+DVD) ve standart (CD) sürümleri şeklinde satışa sunulacak. Limited Edition ile gelen DVD, başlıca şarkının müzik klibi ve yapımını içerecek. Standart sürüm ise "Hana" adlı bir parça daha içerecek.

Bu grubun bu yılki 3. single'ı olacak.

Kaynak:  tokyohive
Çeviri: ~Haruna~
Bu şarkı music days de de söylendi b her zamanki gibi harika bir şarkı Sho-chan a da başarılar ??? arashi
Arashi Nisan'da Yeni Single Yayınlıyor!

Arashi hayranlarının uzun bekleyişi sona eriyor, grup yılın ilk single'ını "I’ll be there"i 17 Nisan, 2017'de yayınlıyor.

51. single, Masaki Aiba'nın yeni sezonda başlayacak olan "Kizoku Tantei" dizisinin tema şarkısı olarak kullanılacak.

Yeni dizi Nisan'da Fuji TV'de başlayacak ve getsu9'ın 30. yıldönümünü kutlayacak. Aiba, kendini bir aristokrat olarak ifade eden ve hobi olarak detektiflik yapan bir karakteri canlandıracak. Onun yaşı, adresi ve ailesi bilinmiyor; çalışanları soruşturmaları yürütürken o, davalarla ilişkili olan kadınlarla konuşarak zaman geçirir.

Şarkı, dizinin gizemli dünyasını yansıtacak ve dinamik bir melodiye sahip olacak. Single, Limited ve Regular Edition olmak üzere iki sürüm şeklinde satışa sunulacak.

Kaynak:  ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~
31 Mayıs'da grubun yeni DVD/Blu-Ray'i "ARASHI LIVE TOUR 2016-2017 Are You Happy?" yayınlanacak. DVD/Blu-Ray grubun turnesindeki Tokyo Dome konserini kapsıyor. Limited Edition'da "ARASHI 'Japonism Show' in ARENA"nın Yokohama Arena'daki performansı, Standard Edition'da ise "Documentary Film ~Ayuhapi~" yer alacak.

Tracklist:

- Overture
- Ups and Downs
- Supersonic
- I seek
- Oh Yeah!
- Love so sweet
- Sunshine
- To my homies
- DRIVE
- Step and Go
- Don't You Get it
- Bad boy
- TWO TO TANGO
- Fukkatsu LOVE
- Aozora no Shita, Kimi no Tonari
- Fight Song
- Power of the Paradise
- Baby blue
- Miles away
- Hatenai Sora
- WONDER-LOVE
- Mata Kyo to Onaji Asu ga Kuru
- Amore
- Seishun Boogie
- Happiness
- Kitto Daijoubu
- A・RA・SHI
- Troublemaker
- Love Rainbow
- Kotoba yori Taisetsu na Mono
- Wild at Heart
- Kansha Kangeki Ame Arashi
- Ai wo Sakebe
- a Day in Our Life
- Gorimuchuu
- Energy Song ~Zekkoucho Cho!!!~
- Daylight

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9