Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Radyomuzdan Son Haberler ve Gelişmeler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
J-Nostalji, Enka Saati, Hello! Project Show, DJ Toruga İle J-Müzik, Romanchikku programları yoğun tempom yüzünden bir hafta gecikmeli olarak gelecek haftadan itibaren yayınlanmaya başlayacaktır. Dinleyicilerimize duyurulur.
Japonya'dan da ne kadar dinleyici aldığımızın bir kanıtı. smile

Yeni Program: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Radio Japan-Fans'ı artık eğer bilgisayarınızda VLC Media Player yüklüyse Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresindeki player üzerinden de dinleyebilirsiniz. Fakat player'da çalan şarkı isimleri vs. yazmamaktadır. Çalan şarkıları görebilmek için sayfayı yenilemeniz gerekebilir. Yine de alternatif ve kolay erişimli olması adına güzel bir gelişim olduğunu düşünüyorum. VLC Media Player PC'nizde yüklüyse sayfaya girer girmez radyo çalmaya başlayacaktır. Player Auto DJ'i de yayınları da sorunsuz çalmaktadır.
Radyo player'larımız yenilendi ve Japan-Fans ana sayfası ile Radio Japan-Fans web sitesine eklendi. Bundan sonra ekstra bir player'a gerek duymadan bu player'larla yayınlarımızı dinleyebilirsiniz. Forumda sizi rahatsız etmemesi için player'lar direk çalışmaz. Play tuşuna basarak çalışmasını başlatabilirsiniz. Flash Player'la çalışan bu player'ları göremiyorsanız Adobe Flash Player'ın en son versiyonunu yüklemelisiniz. Tabii ki kendi tercihinize göre kendi kişisel player'larınızı kullanarak dinlemeye de devam edebilirsiniz. Hepinize Radio Japan-Fans'la keyifli dakikalar dileriz.
Yeni player çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık smile
Bu hafta normal programlarımı yapamayacağım, Top 20 yapmaya çalışacağım ve yayın zamanlarını forum üzerinden duyuracağım. Dinleyicilerimize duyurulur.
4. Yayın Dönemi Kapanış Çizelgesi

-- 17-23 Haziran 2013 - Programların Sezon Finalleri
-- 22 Haziran 2013 - Radio Japan-Fans 2. Yaşgünü Partisi
-- 24-28 Haziran 2013 - Radio Japan-Fans Top 100
-- 29 Haziran 2013 - Radio Japan-Fans 4. Yayın Dönemi Sezon Sonu Partisi

(1-15 Temmuz 2013 -- Sezon Arası)

5. Yayın Dönemi Açılış Dönemi Çizelgesi

-- 3 Haziran - 1 Temmuz 2013 - 5. Yayın Dönemi DJ Alımları
-- 8 Temmuz 2013 - 5. Yayın Dönemi Yayın Akışı Açıklaması
-- 15 Temmuz 2013 - 5. Yayın Dönemi Canlı Yayınlarının Başlaması
Bu hafta boyunca Ramazan Bayramı dolayısıyla yayın yapılmayacaktır. Canlı yayınlarımız 12 Ağustos'da kaldığı yerden devam edecektir. Dinleyicilerimize duyurulur.
Radyomuzda Kurban Bayramı nedeniyle 14-20 Ekim 2013 tarihleri arasında herhangi bir canlı yayın yapılmayacaktır. Canlı yayınlarımız 21 Ekim'den itibaren devam edecektir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11