Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Merhabalar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İsmim Abdülsamed Kayseride yaşıyorum ve 25 yaşındayım, 4 yıllık İletişim Fakültesi mezunuyum ve şuan akışına yaşıyorum hayatı, çocukluktan beri manyağıyım bu japonların, ateri oyunlarından tutun arabalarına kadar, zaten üye ismimde meşhur Subaru impreza WRX STİ den alınmadır :smile  bilmeyenininiz yoktur sanırım asfalt canavarını :smile  anakonuma dönecek olursam şu son 4 gündür aşırı azimle başladım online olarak ama kafam allakbullak, siz değerli arkadaşların önerilerini ve yardımlarını arz etmekteyim, umarım bu dili severek öğrenmek nasip olur her isteyene smile
Hoşgeldin Abdülsamed, iyi forumlar dilerim. Umarım Japonca konusunda bir şeyler öğrenebileceğin ve Japonya'yı sana daha çok sevdirecek zamanlar geçirirsin burada. Japonca bölümümüzü incelersen bir çok kaynak ve soru yanıtı bulabilirsin. Ayrıca sen de sormaktan çekinme, elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz.
(12-29-2017, Saat:08:36 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hoşgeldin Abdülsamed, iyi forumlar dilerim. Umarım Japonca konusunda bir şeyler öğrenebileceğin ve Japonya'yı sana daha çok sevdirecek zamanlar geçirirsin burada. Japonca bölümümüzü incelersen bir çok kaynak ve soru yanıtı bulabilirsin. Ayrıca sen de sormaktan çekinme, elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz.

Çok teşekkürlerimi sunarım, gerçekten siteniz bu dili öğrenecek kişiler için kusursuz donanım sağlıyor smile
Hoş geldin Abdülsamed, umarım forum senin için de faydalı olur. smile