Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: SHOXX
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
SHOXX

[Resim: NEOBK-1377769.jpg]

Kategori: Müzik

Yayınlanma Sıklığı: Aylık

Yayımcı: Ongakusenkasha Co. Ltd.

Kurulduğu Tarih: 1991

Şirket: IDG

Ülke: Japonya

Merkez: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Dil: Japonca

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Shoxx, Ongakusenkasha tarafından aylık yayınlanan Japon müzik dergisidir. Japonya'nın visual kei sahnesine odaklanır, en popüler grupların yanı sıra yeni grupları da yayınlar. Her kapakta "Visual ve Hard Shock" bir dergi gibi ilan edilir. 

Her ay kapakta farklı sanatçıların yayınlanmasının yanı sıra dergi de, derinlemesine incelenmiş sanatçı profili ve röportajlarından oluşan 20 sayfa ve kapak sanatçısının bir posteri yer alır. Düzenli olarak öne çıkan gruplar şunlardır: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir..

Dergi, her sayıda çok sayıda fotoğraf (genellikle tam sayfa) içeriği ve reklamları nedeniyle yurt dışındaki hayranlarında ilgisini çekmektedir. Japon müziği Batı'da yaygınlaştıkça derginin popülaritesi daha yaygın hale gelmektedir.

Çeviri: Reikon
Kaynak:Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Derginin resmi Twitter hesabı ilk mesaja eklendi.