Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: EX Family / LDH - Haberler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
EX Family / LDH - Haberler

EX Family / LDH ile ilgili genel haberleri bu başlık altında paylaşılabilir.
E-girls'tan Köklü Değişiklikler: Ami Mezuniyeti, Dream Dağılıyor & Fazlası!

[Resim: Ddo5Wy.jpg]

LDH'nin büyük gruplarından E-girls, grubun tüm yapısını değiştirecek köklü değişiklikler yapacağını duyurdu. Geçen hafta, LDH'nin resmi sitesinden hayranları merak içinde bırakacak "E.G REVOLUTION COUNTDOWN" adlı bir geri sayım başlatıldı.

Bunun üzerine de radikal değişimler açıklandı, bundan sonra E-Girls geniş kapsamlı "E.G Family" haline gelecek. E.G Family, 7 başlıktan oluşacak; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.. Her ne kadar "kızlar eğlence projesi" olarak tanıtılsa da, DANCE EARTH PARTY üyeleri de olan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'den Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. da "E.G Family" üyeleri olacak.

E-girls, bundan sonra 19 üye yerine 11 üyeden oluşacak. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dağılacak ve 3 üyesi de E-girls'e katılmayacak. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. kendi solo kariyerine odaklanacak. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., E-girls'ın menajeri olup sahne arkasında bir çok işle meşgul olacak; çekimler ve grafik tasarımı gibi. Son olarak da Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., DANCE EARTH PARTY ile olan kariyerine odaklanıp EXILE TRIBE ve E.G Family arasında köprü görevi görecek.

Happiness üyesi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. koreografi yaratma ve performans yönetmenliği üzerinde çalışacak, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ise sadece Happiness üyesi olarak devam edecek.

Flower'dan Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., sadece Flower ve ShuuKaRen üyesi olarak modellik kariyerini devam ettirecek, Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. da sadece Flower üyesi olarak kalacak.

Bu sistemi özel yapan şey artık E.G Family'nin bir arada var olacağıdır. Önceden E-girls tüm üyeler için en yüksek hedef idi, şimdi ise her şey eşit tabanda. Bu yapı tüm grupların bağlantılı olması açısından EXILE TRIBE ile çok benzer. Şimdilik E.G Family için seçimler planlanmamış.

Resmi sitede küçük bir Soru&Cevap yayınlandı;

S: Bunlar neden şimdi açıklandı?

C: Herkes için ani gibi görünebilir, ancak geçen seneki turdan sonra, tüm üyeler ve çalışanlar E-girls'ın nereye gittiğini görüştü. Tüm üyelerle konuşulduktan sonra, herkesin hayalleri doğrultusunda hareket etme zamanı geldiğine karar verdik. Böylece, üyeler "E.G. Family" adlı yeni bir sistem oluşturdu ve sonunda yürürlüğe girdi, biz de herkese duyurduk.

S: Lider kim?

C: Şimdilik, hiç kimse liderlik görevini üstlenmeyecek. 11 üye E-girls'ın daha da parlamasına yardım edecek, her bir üyenin haberdarlığı ve sorumlulukları olacak. E-girls herkesin lider rolü üstlenmesiyle daha da iyi hale gelecek.

S: E.G Family'yi basit haliyle açıklayın, lütfen.

C: E.G. Family, E-girls, Dream Ami, DANCE EARTH PARTY, Happiness, Flower, ShuuKaRen ve SudannaYuzuYully sanatçılarını içeren kız eğlence projesidir. Bu sanatçıların her birinin bir özelliği var ve bu yer üyelerin hayallerini gerçekleştirebileceği yerdir.

S: E.G Family Turu olacak mı?

C: Şu anlık tamamen bilinmese de, E.G. Family sanatçılarının EXILE TRIBE gibi bir araya gelip tur yapması güzel olacaktır.

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~
Yani bir nevi Hello! Project yaratalım demişler anladığım kadarıyla. Yalnız EX Family / LDH'nin karışık bir yapısı var ve çok iyi yönetemiyorlar gibi geliyor. Bu değişiklikler bile bir çok soru işareti yaratacaktır.
LDH "PRINCE OF LEGEND" Projesini Başlatıyor

[Resim: 5Gf7NJ.jpg]

"HiGH & LOW” film serisinin büyük başarısından sonra LDH "PRINCE OF LEGEND" adlı yeni bir projeyi başlatıyor. LDH'nin lideri HIRO projenin yapımcısı olacak.

"PRINCE OF LEGEND" bir prens savaşı olarak tanıtılıyor. Prensler kimin daha iyi olduğunu görebilmek için savaşacaklar. Prenslere benzediği söylenen LDH çatısı içerisindeki genç aktör ve talent'ler projeye katılabilecek.

2019 İlkbaharında çıkacak bir film, dizi, özel canlı etkinlikler ve oyunlarla birlikte büyük bir multimedya projesi olacak. Öncül LDH gruplarından GENERATIONS ve THE RAMPAGE üyeleri prens olarak projede yer alacaklar. Gekidan EXILE'dan bir çok üye de projede yer alacak.

Projeye dair tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.Çeviri: Toruga

Arama! Japan - 13.05.2018
FANTASTICS grubu üyesi Nakao Shota, mide kanseri sebebiyle 6 Temmuz'da vefat etti. 22 yaşındaydı ve Mart'dan bu yana tedavi görüyordu.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sevenlerinin ve ailesinin başı sağolsun...
(07-10-2018, Saat:03:29 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
FANTASTICS grubu üyesi Nakao Shota, mide kanseri sebebiyle 6 Temmuz'da vefat etti. 22 yaşındaydı ve Mart'dan bu yana tedavi görüyordu.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Sevenlerinin ve ailesinin başı sağolsun...

Çok üzücü bir durum, yeneceğini umuyordum...
LDH ENTERTAINMENT'IN YENI PROJESI " LDH BASE "

LDH, 11 Şubat'ta paylaştığı videoda, yeni projesi " LDH BASE "i duyurdu. " LDH BASE " Projesi kapsamında EXILE TRIBE FAMILY;
  • Hayranlar için düzenlenen canlı etkinlikler
  • Fan kulüpleriyle aylık buluşma
  • LDH Kitchen THE TOKYO HANEDA'da her ay eğlence gibi kararlar alındığını ve
  • LDH Üniversitesi'nin açılacağını duyurdu.
LDH VIDEOSU

Türkçe Çevirisi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
LDH, YouTube hesabında paylaştığı videoda, 6 yıl aradan sonra yeniden "PERFECT YEAR" etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

LDH Videosu


Türkçe Çevirisi (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)
Yeni Grup BALLISTIK BOYZ Mayıs Ayında Çıkış Yapıyor!

[Resim: 0yekG.jpg]

LDH'ye bağlı yeni grup BALLISTIK BOYZ, çıkış albümünü 22 Mayıs'ta yayınlayacak. Albüm, üç sürüm şeklinde satışa sunulacak: CD+DVD+Goods, CD+DVD ve CD only. Üç sürüm de "TENHANE -1000%-" adlı şarkıyı içerecek. Tracklist, kapak ve hediyeler yakın bir tarihte açıklanacak.

"TENHANE -1000%-"nin klibi yayınlandı.Grup 2018'de tanıtıldı ve açıklamanın yapıldığı ilk zamanlarda BTS adlı K-Pop grubunu kopyalamak ile suçlandı. Daha sonra, FANTASTICS from EXILE TRIBE grubunun konserlerinde açılış performansları sergiledi.

BALLISTIK BOYZ, çıkışının ertesi günü resmi olarak "EXILE TRIBE" ailesinin bir parçası olacak.

Kaynak: ARAMA! JAPAN
Çeviri: ~Haruna~

Bakalım bu grup LDH'in pek de iyi gitmeyen işlerini düzeltebilecek mi?
LDH, yakında düzenlenecek olan BATTLE OF TOKYO 〜ENTER THE Jr.EXILE〜 için Special Trailer yayınladı.

LDH Videosu


Türkçe Çevirisi (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)


Sayfalar: 1 2