Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!

Tam Versiyon: Sayumi Michishige (道重 さゆみ) (Eski Üye)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-11-2013, Saat:01:02 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02-10-2013, Saat:01:36 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sayumi'nin photobook çıkış etkinliğinden görüntüler.
Bir video daha.


Bu da Jijipress'den gelen video.

[Resim: tumblr_mprv6ivbqg1s3jwy2o1_r1_500.png]

[Resim: tumblr_mpep76epNS1sy84kto9_500.jpg]

Japonya saatiyle artık 13 Temmuz'a girdik, Sayu'nun doğum günü bugün.

Sayu-chan, ilk aşklar unutulmaz. Sen Morning Musume'de ilgimi çeken ilk üyeydin. Bu yüzden kalbimdeki yerin çok ayrı, sorgulanamaz bile. 24 olduğuna inanamıyorum sadece, yıllar ne çabuk geçti. İlk zamanlarda bir gün mezun olacağını düşünüp korkuyordum. Hala da sensiz bir Morning Musume düşünmek istemiyorum. Büyüyüp bir gün bu gruba liderlik yapacağın ve bunda bu kadar başarılı olacağın mı? Bu benim bile hayal edemeyeceğim bir şeydi. Sana lider olarak hitap etmek bu yüzden garip geliyor biraz. Fakat harika bir liderlik yapıyorsun, Sayumi'den lider olmaz diyenlere güzel bir cevap veriyor, fanlarını gururlandırıyorsun. Lafın kısası, doğum günün kutlu olsun lider, girdiğin bu yaş muhtemelen Momusu'da geçireceğin son yaş olacak, umarım yanılırım ve daha uzun yıllar bizimle kalırsın. Mezun olsan bile her zaman yanında olacağım. Ama Morning Musume'yi hak ettiği yere ulaştırmadan bir yere gidemezsin, söz verdin.

Otanjoubi omedetou Sayu!
Mutlu Yılar Sayu-chan Bravo
Otanjoubi Omedetou Sayumi Balloon
Mutlu yıllar Sayumi-san smile
Sınırlı sayıda Sayumi desenli yastık satılacakmış. Wotalara yine gün doğdu. smile

Hello! Project Digital Books'un Ağustos konuğu Sayu.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Sayumi'nin yeni photobook'u "Blue Rose" 27 Ekim'de yayınlanacak.

Kapak mükemmel, istiyorum! Lol

Sayumi, Risa'yı geçmeyi başararak Morning Musume'de en uzun süre kalan üye oldu. Sayumi'nin Morning Musume'de yer aldığı toplam gün sayısı 10 yıl 8 ay 24 gün. Ve rekorunu gün geçtikçe geliştirmeye devam edecek mezun olana dek. smile
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9